Škriniar sa ocitol tak trochu netradične na poste pravého obrancu. V stopérskej dvojici dostali prednosť de Vrij a Miranda. Na Milanovi to bolo poznať a sám to aj po stretnutí potvrdil: „Zaskakoval som na poste pravého obrancu a snažil som sa zo seba vydať maximum, no nebol to z mojej strany optimálny výkon.“

VIDEO Škriniar pri premiére v Lige majstrov zažil obrovskú drámu. Messiho hetrik proti PSV

Hru slovenského reprezentanta ovplyvnila skorá žltá karta. Dostal ju už v 21. minúte, keď vystavil stenu agilnému Son Heung-Minovi. Ten sa po náraze tvárou o Milanove rameno zložil k zemi a zvíjal v bolestiach. „Trochu ma to pribrzdilo,“ priznal Škriniar, ktorý chodil do osobných súbojov opatrnejšie. Son sa len pred pár dňami po víťazstve na Ázijskom pohári vyhol povinnej vojenskej službe v Kórejskej republike.

Po Škriniarovom incidente sa najprv ujali hostia vedenia 1:0 zásluhou Christiana Eriksena, Inter kontroval vyrovnávajúcim gólom Maura Icardiho. Keď sa zdalo, že sa tímy rozídu po zaslúženej remíze, tak v tretej minúte nadstaveného času rozhodol o zisku troch bodov pre domácich uruguajský stredopoliar Matias Vecino. „Podarilo otočiť nepriaznivý vývoj a získať všetky tri body. V závere sme vrhli všetky sily do útoku a ukázali sme, že máme kvalitný tím," neskrýval radosť Škriniar.

VIDEO Hamšíkovci len remizovali v Belehrade. Liverpool proti PSG rozhodol v samom závere

Druhým slovenským zástupcom v utorkových šlágroch Ligy majstrov bol Marek Hamšík. SSC Nepaol pricestoval no horúcu belehradskú pôdu, odkiaľ odchádzal po remíze s Crvenou Zvezdou 0:0. Marekiaro zápas začal spolu s ďalšou hviezdou Driesom Mertensom na lavičke a nakoniec do neho naskočil len na 15 minút.

Marek Hamšík začal stretnutie proti Crvenej Zvezde z lavičky.
Zdroj: Profimedia.sk

„Chýbalo nám trochu šťastia. Za remízu som šťastný, pretože Zvezda bola náročný súper s vynikajúcim brankárom. Náš výkon by som však hodnotil len ako šesť bodov z desiatich. Hamšík a Mertens nehrali, lebo boli unavení, máme ešte ďalších 5päť zápasov v skupine,“ povedal po zápase tréner partenopei Carlo Ancelotti.