Krídelníka Parížu na Old Trafforde fanúšikovia nevítali. Každý jeho dotyk s loptou sprevádzalo bučanie a piskot. Na bývalého hráča červených diablov tiež z tribún smerovali vulgarizmy a posmešné urážky. Na ihrisko pri Di Maríu bola tiež hodená fľaša piva. Argentínčan sa však vynašiel, zodvihol fľašu a napil sa z nej.

Di María si nerobil z hodenej fľaše piva veľkú vedu. Zodvihol ju a pred 75 000 divákmi sa z nej bez problémov napil.
Zdroj: Sky Sports

V 40. minúte, dovtedy veľmi vyrovnaného zápasu, sa udial tvrdý súboj pri postrannej čiare. Krajný obranca Ashley Young dohral súboj s Angelom Di Maríom s poriadnou razanciou. Di María náraz neustál a v rýchlosti ho zabrzdilo až oplotenie pri tribúne. Jeho pád spustil v hľadisku potlesk, radosť a výsmech na adresu ležiaceho hráča.

Zápas bol vyhrotený od začiatku až do konca. Dôkazom je až 9 žltých kariet. Záložník Manchestru Paul Pogba bol dokonca v 89. minúte po druhej žltej karte vylúčený. Paríž Saint-germain si z Manchestru odviezol víťazstvo 2:0 a tak bude v domácej odvete veľkým favoritom na postup.

Mohlo by vás zaujímať:

Brankár Dúbravka dostal smolný gól v samom závere: Bol to kiks či faul?

VIDEO Reprezentant Mak burcuje fanúšikov na slávne derby: Vytvorte nezabudnuteľnú atmosféru

V Lige majstrov a Európskej lige si uctia pamiatku zosnulého Salu: Hráči môžu nastúpiť s čiernymi páskami