Ronaldove záhadné slová rieši celý svet. Prečo uteká z Realu? Španielsky denník odhaľuje: Žiarli na Messiho!

Ten bol počas zápasu zapletený v momentoch, ktoré najvýraznejšie ovplyvnili finále. Či už išlo o zranenie najväčšej hviezdy Liverpoolu Mohameda Salaha, alebo lakeť, ktorý mal uštedriť brankárovi Lorisovi Kariusovi. Ten mal zápas dochytať s otrasom mozgu.

Ramos obdržal viacero výhražných správ, Salahov právnik ho chcel dokonca zažalovať a pýtal mastné odstupné. Stopér Realu teda prelomil mlčanie. "Všetko sa to neúmerne nafúklo, preto musím niečo povedať. Salah ma chytil za rameno ako prvý a ja som padal do opačnej strany. On si potom po dopade na zem chytil druhé rameno a ľudia tvrdia, že to bolo z mojej strany ako džudo. Ak by si nechal pichnúť injekciu, mohol odohrať druhý polčas. Ja som to tak neraz urobil, keď to bolo potrebné,“ tvrdí španielsky obranca.

Šokujúci zvrat po finále Ligy majstrov: Odhalenie lekárov, prečo kiksoval brankár Karius!

Neopomenul ani zákrok na Kariusa a zistenia odborníkov, že brankár Liverpoolu urobil dve fatálne chyby aj vinou otrasu mozgu, ktorý spôsobil Ramos. "Brankár tvrdí, že sa mu to stalo po kontakte so mnou? Potom už len chýba, aby Roberto Firmino odhalil, že dostal chrípku, lebo na neho spadla kvapka môjho potu. Neviem, prečo takto mnohí ľudia reagujú. Možno preto že sme Real Madrid a víťazíme častejšie ako tí ostatní,“ doplnil ironicky Ramos.