Bol to highlight nudného zápasu. V úvode stretnutia sa zapotila usporiadateľská služby, ktorá musela naháňať po ihrisku prsnatú modelku. Na plavkách mala názov pornostránky jej priateľa a urobila sebe, jemu a aj stránkam pre dospelých veľkú reklamu. Nakoniec skončila na pár hodín za mrežami a Instagram jej zablokoval konto, na ktorom pribudlo za jednu noc viac ako dva milióny sledovateľov.

Lenže nie každý hneď vedel, kto vbehol na ihrisko. Správy s podozrením na tento čin dostala aj vlogerka Šárka Peková, ktorá je známa aj z vlogov na Šport24.sk „So Šárkou na futbale“. „Keď začali medzinárodné stránky zdieľať Kinsey na Instagrame, tak pod niektorými z nich ma ľudia v komentároch označili. Vzbudilo to pozornosť a ľudia z celého sveta mi začali písať, či som to bola ja. Vznikla aj tá amatérska koláž, ktorá sa objavila na Facebooku,“ porozprávala Šárka, ako to všetko začalo.

Všetko to začalo vtipom na Facebooku.
Všetko to začalo vtipom na Facebooku.
Zdroj: Facebook

„Ďakujem za to, že si vybehla na trávnik. Urobila si zápas zaujímavejším,“ dostala správu Peková. „Je to vtipné a nijako ma to nepohoršuje. Naopak, urobila som si kvôli tomu reklamu napriek tomu, že som pčas celého zápasu sedela v pokoji na tribúne,“ pousmiala sa vlogerka.

Našli sa však aj takí, ktorí ju obvinili z toho, že si chce nazbierať nových fanúšikov. Šárka najzaujímavejšie správy od sledovateľov zverejnila na Instagrame a neprajníkom odkazuje: „Kto pozná slovo marketing, tak by urobil to isté.“

Mohlo by vás zaujímať: 

FOTO Futbalista Slovana sa oženil. Sexi rozlúčka so slobodou a bujará zábava na svadbe! 

Prerušila finále, neposlušné plavky odhalili, čo nemali: Keď sa ráno zobudila, čakal ju šok! 

Nehoda vo finále LM: Narušiteľka ukázala futbalistom, čo nemala. Neuveríte, čo si dovolila na polícii!