Bratislavu čaká vo štvrtok večer ďalší prestížny zápas. Slovan si to po remíze 1:1 v Grécku rozdá s Olympiakosom Pireus o postup do play-off Európskej ligy. O odvetný súboj 3. predkola je obrovský záujem. Očakáva sa, že Tehelné pole bude rovnako, ako v domácom zápase 2. predkola Ligy majstrov s Ferencvárosom Budapešť vypredaný. Môže sa tak stať vôbec prvýkrát po zrekonštruovaní legendárneho Tehelného pola.
 
Na zápas s aktuálnym gréckym ligovým majstrom bude kapacita štadióna 21 165 miest, vrátane sektoru pre fanúšikov hostí. Kvôli trestu od UEFA nemôžu „belasí“ predávať lístky do sektoru-C s kapacitou 5136 miest. Tieto sedadlá napokon budú môcť zaplniť deti, ktoré budú mať vstupné zadarmo. Klub potvrdil, že záujem o tieto je vstupenky je veľký a je možné, že ich všetky vypredajú. Do oficiálneho predaja tak z tohto dôvodu mohlo ísť „iba“ 16 029 lístkov.
 
Veľkým prekvapením však je, že na tento prestížny duel nepožiadal Olympiakos Pireus o vstupenky pre svojich skalných. „Keďže Olympiakos nepožiadal o vstupenky pre svojich priaznivcov do sektora hostí, spúšťame do predaja všetky sektory na D-tribúne. V predaji sú sprístupnené kompletné sektory D101, D102 či D103. V predaji zostáva necelých 2-tisíc vstupeniek, takže vám odporúčame pri nákupe neváhať, voľné miesta sa rýchlo míňajú,“ napísal Slovan na svojej oficiálnej stránke. Zostávajúce vstupenky sa stále predávajú online a zakúpiť sa budú dať aj v deň zápasu na kamenných pokladniach Tehelného pola.