odveta 3. predkola EL 2021/2022:
ŠK Slovan Bratislava - Lincoln Red Imps 1:1 (1:0)
Góly: 38. Zmrhal - 90. K. Gomez. Rozhodovali: Balakin - Skrypka, Nižnik (všetci Ukr.), ŽK: De Marco - Casciaro, Torrilla, Britto, ČK: 54. De Marco, 4688 divákov.
ŠK Slovan Bratislava: Šulla - Pauschek (90.+1 Križan), Kashia, Božikov, De Marco - Weiss ml. (90.+2 Lichý), Kankava, de Kamps, Zmrhal - Strelec (80. Čavrič), Henty (70. Ratao)
Lincoln Red Imps: Soler - Sergeant (86. Valarino), Wiseman, Lopes, Britto - Torrilla, Rosa (86. Ronan) - Casciaro (79. Alcazar), Walker, Carralero (66. B. Gomez) - Ocran (66. K. Gomez)
      
Slovan začal dobre, prvú šancu mal De Marco, ale hlavičkoval iba do rúk brankára. Potom však dlhé minúty nebol nebezpečný, hoci mal hernú prevahu. Na hráčov gibraltárskeho tímu však nevedel vymyslieť žiadnu prekvapivú akciu. Na prehustenú obranu hostí to v 17. minúte skúsil Henty, po niekoľkých kľučkách sa predral až pred Solera, ale trafil len do jeho rukavíc. Hneď potom mal dobrú šancu Weiss, ale opäť dobre zasiahol Soler. V 30. minúte to opäť skúsil Henty, rútil sa sám na bránu, ale zakončil len do brankára. O osem minút neskôr však Weiss nacentroval loptu z rohového kopu na nohu Zmrhala a český futbalista ju krásnym volejom poslal do siete - 1:0. Prvý polčas ukončila šanca Strelca, útočník Slovana trafil opäť len brankára.
      
V druhom polčase mali najskôr dva strelecké pokusy hostia, potom však Hentyho hlavičku s námahou zlikvidoval brankár. O pár sekúnd neskôr Kankava poslal loptu De Marcovi, ten ju však napálil iba do brvna. Zaujímavú situáciu priniesla 54. minúta. De Marca zastavila v úniku píšťalka arbitra, keďže obranca Slovana bol v ofsajde. Vzápätí hráč Slovana neudržal nervy na uzde, zakopol loptu a videl druhú žltú kartu. Domácim však oslabenie neubralo z apetítu, ďalšiu dobrú šancu mal Kankava. Hostia sa napokon postarali o prekvapivú remízu kurióznym gólom. V 90. minúte chcel brankár Šulla rozohrať loptu, no za sebou mal ešte hráča hostí. Šulla si ju položil pred seba a striedajúci Gomez ju vzápätí lišiacky poslal do siete.