Pozrite si nehodu modelky s rozkrokom vo finále v GALÉRII

Pred finále bola len modelka ako každá iná, po ňom je však momentálne najvyhľadávanejšou osobou na internete. Sexi Kinsey po dvadsiatich minútach zápasu vtrhla na ihrisko v úsporných plavkách a rozhodca musel na chvíľu prerušiť dianie na ihrisku.

Reklama ako svet pre Kinsey aj pre pornostránku jej priateľa, ktorú na plavkách propagovala. Keď sa ráno zobudila, čakal na ňu poriadny šok. Z 300-tisíc sledovateľov na instagrame, ktoré mala pred zápasom, boli v priebehu pár hodín vyše dva milióny, fanúšikovia neustále pribúdali a na sociálnej sieti sa razom vynorili desiatky profilov s menom Kinsey Wolanski.

Každá sláva však prináša svoje úskalia a doplatila na to aj Kinsey. Pár hodín po brutálnom náraste fanúšikov jej niekto hackol instagram.

Pozrite si nehodu modelky s rozkrokom vo finále v GALÉRII

Prerušila finále, neposlušné plavky odhalili, čo nemali: Keď sa ráno zobudila, čakal ju šok!

Pozrite si nehodu modelky s rozkrokom vo finále v GALÉRII

Reklama sa jej však podarila, hoci na ihrisku odhalila viac, ako chcela. Keď ju usporiadatelia spacifikovali, pri odvádzaní z ihriska to jej plavky nevydržali a vykuklo jej niečo, čo nemal nikto vidieť.

„Život treba žiť, robiť bláznivé veci, ktoré si navždy zapamätáte. Urobila som to preto, aby som samú seba dostala z komfortnej zóny. Milujem ten pocit, ten adrenalín a to, keď urobím niečo bláznivé,“ vysvetlila svoje konanie počas finálového zápasu Kinsey na sociálnej sieti.

Ani nehoda s plavkami ju neodradila od toho, aby si svoju slávu užívala. „Nechápem, čo sa práve teraz deje. Cítim sa skvelo a som vďačná, asi sa z toho rozplačem. Milujem robiť bláznivé veci, ale nikdy by som si nepomyslela, že to prerastie do takého rozsahu. Vaša podpora a správy sú úžasné,“ odkázala fanúšikom najnovšia hviezda internetu, ktorá si rýchlokvasenú slávu užíva natoľko, že vyhlásila súťaž o tisíc podpísaných plagátov samej seba.

Nuž, kto by v tejto chvíli nechcel mať nad posteľou odhalený rozkrok sexi Kinsey?

Môže vás zaujímať:

Futbalistov vo finále LM zatienili na tribúne hokejisti: Aha, čo stvárali Tatar s Janusom!

Reakcie médií po finále: Liverpool má šiestu hviezdičku, v Madride bola červená noc

Nehoda vo finále LM: Narušiteľka ukázala futbalistom, čo nemala. Neuveríte, čo si dovolila na polícii!

Reakcie hráčov Liverpoolu na triumf v Lige majstrov: Mám rád VAR, hovorí Salah