Zábery zhororového zákroku a ošetrovania si môžete pozrieť TU!

V závere riadneho hracieho času na štadióne Wolverhamptonu Wanderers ho pri pokuse o nožničky zasiahol Raul Jimenez, ktorý si za to vyslúžil žltú kartu. Obranca Slovana zostal ležať na trávniku, rozhodcovia museli prerušiť hru na viac než jedenásť minút, Bajriča napokon odniesli na nosidlách so zafixovaným krkom.

Kenan Bajrič leží na hoteli v Anglicku a podľa jeho vyjadrenia je v poriadku.
Kenan Bajrič leží na hoteli v Anglicku a podľa jeho vyjadrenia je v poriadku.
Zdroj: šport24.sk

Podľa vyjadrenia klubu je hráč Sloana v takomto stave. "Kenan Bajrič utrpel otras mozgu, v nemocnici v Anglicku absolvoval vyšetrenie vrátane CT, ktoré bolo negatívne, čiže sa zatiaľ nepreukázali vážnejšie komplikácie. Vzhľadom na rizikovosť letu zostal v Anglicku a aktuálne sa cíti lepšie, po konzultácii s lekármi bude prijaté rozhodnutie, kedy sa vráti späť na Slovensko," referuje ŠK Slovan Bratislava. Zadák belasých na sociálnych sieťach sa fanúšikom pred chvíľou ohlásil. "Som v poriakdu. Ďakujem všetkým za podporu," hlási Bajrič. 

Holandský hlavný arbiter Hendrikus Nijhuis nadstavil dvanásť minút, počas ktorých Jimenez strelil jediný gól zápasu. "Zatiaľ to vyzerá na ťažký otras mozgu. Zostane tu na noc na pozorovaní, necestuje s nami domov. Uvidíme, ako sa to bude vyvíjať," sprostredkoval tréner Ján Kozák ml. na pozápasovej tlačovej konferencii prvé informácie.

Priamo na trávniku bol svedkom Bajričov spoluhráč a krajan Andraž Šporar: "Súper ho kopol do hlavy, nevedel o sebe tridsať, štyridsať sekúnd. Keď prišiel k sebe, povedal, že to bude v poriadku, potvrdili to aj lekári a fyzioterapeuti. Cez noc bude v nemocnici a v piatok príde domov. Dúfam, že je pravda, že mu nie je nič horšie."