POZRITE, ČÍM ŠOKOVAL STOCH NA LETISKU, V GALÉRII

Výprava gréckeho tímu prišla s povýšeneckými výrazmi na tvárach. Nevynímajúc slovenského futbalistu Miroslava Stocha (29), ktorému prekážalo aj to, že ho chceli fotiť. Že by to bolo pre jeho outfit?

Stoch prefrčal cez letiskovú halu s kamenným výrazom a šiltovkou na hlave, no všetci sa mu aj tak pozerali na dolné partie, kde prekvapil všetkých prítomných.

Slovenský futbalista sa zmohol iba na päť slov. „Nemusíš ma fotiť tak zblízka,“ zahriakol jedného z prítomných fotografov Stoch, keď prechádzal do pristaveného autobusu.

Stochovo správanie úplne zapadlo do povýšeneckého koloritu, ktorým sa Gréci prezentovali po prílete na prvý zápas.

S aroganciou na tvárach prešli okolo každého, kto prejavil čo len najmenší záujem o autogram, selfie či rozhovor. Hráči aj vedenie si podali ruky iba s niekoľkými Grékmi žijúcimi na Slovensku. Jeden z nich nám prezradil, že zopár fanúšikov PAOK-u je v Bratislave už odvčera, ale najväčší nápor sa očakáva vo štvrtok. „Očakávame, že nás bude asi 1 200,“ potvrdil nám.

A prekvapenie od Miroslava Stocha prišlo aj na večernej tlačovej konferencii. Už predtým, ako prehovoril, rozžiaril miestnosť nablýskanými hodinkami. Rovnako, ako tenista Roger Federer, aj rodák z Nitry si potrpí na luxusné „rolexky“. Na Slovensko si pribalil model Yacht – Master II za 20-tisíc eur. Hodinky rovnakej značky venoval svojej partnerke Paule pri narodení ich syna Tobiho pred dvomi rokmi.