FOTO bujarých osláv priamo na trávniku si POZRITE TU!

Úradujúci slovenský majster počas celého zápasu predvádzal výborný výkon, no aj napriek tomu bol blízko ku koncu v pohárovej Európe. Ešte 6 minút pred koncom prehrával Slovan 0:1, no čo sa udialo potom, je jeden z futbalových divov.

Guram Kašia najprv strelou k žrdi vyrovnal a o necelú minútu neskôr už na ukazovateli skóre svietil stav 2:1 po kurióznom góle Erica Ramiréza. Tehelné v momente pole explodovalo.

"Atmosféra bola neuveriteľná. Odohral som už niekoľko veľkých zápasov, ale tento večer bol výnimočný. Fanúšikovia naozaj žili celým zápasom, podporili nás v pravom momente a my im za to ďakujeme," neskrýval silné emócie autor vyrovnávajúceho gólu.

Na štadióne panovala celých 90 minút elektrizujúca atmosféra: "Všetci sme si to užili, možno až na trénera, ktorý skoro zinfarktoval," pokračoval s úsmevom Kašia.

Zverenci trénera Weissa st. ledva prestali oslavovať prvý gól a už bol na svete druhý. Po obrovskej chybe brankára hostí dopravil loptu do brány Eric Ramirez: "Bol to veľmi dôležitý gól pre celý tím, ale aj pre mňa, pretože som bol zranený, vrátil sa späť a podarilo sa mi takto pomôcť k víťazstvu." Venezuelčan je expert na podobné situácie. Nie je to tak dávno, čo fantastickými nožničkami v predĺžení poslal duel proti Zrinjski Mostar do penaltového rozstrelu. Slovan vtedy hlavne jeho zásluhou spečatil postup do Európskej konferenčnej ligy.

Priamo na trávniku sa tešil aj Tigran Barseghjan. Arménsky futbalista si v utorok zlomil nohu, no aj napriek tomu prišiel spoluhráčov podporiť. Po záverečnom hvizde odhodil barle a za pomoci spoluhráčov sa zapojil do bujarých osláv dôležitého víťazstva. VIAC SA DOZVIETE VO FOTOGALÉRII!

V Slovane vznikla fantastická partia. Nech sa deje čokoľvek, "belasých" zlomí len máločo. Ukázali to v zápasoch proti Batumi, Ferencvárosu, Olympiakosu, Mostaru a znova aj vo štvrtok večer.