Pred siedmimi mesiacmi portugalský útočník očakával s partnerkou Georginou Rodriguez príchod dvojičiek na svet. Osud to zariadil inak. Narodila sa iba dcéra Bella, syn Angel zomrel pri pôrode. Teraz sa Ronaldo rozhodol prehovoriť v rozhovore s Piersom Morganom.

Pozostatky synčeka Angela ako aj otca, ktorý zomrel v roku 2005, uchováva v suteréne domu, kde zriadil kaplnku. "Pomáhajú mi byť lepším mužom, lepšou osobou a lepším otcom. Je to niečo, na čo som hrdý, na tú správu, ktorú mi posielajú. Obzvlášť môj syn," vysvetlil legendárny futbalista.

Srdce lámali slová o momentoch, keď sa Ronaldo vrátil z nemocnice, no z dvoch novorodencov priniesol len jedného: "Kde je to druhé dieťa?" pýtali sa otca ostatné deti. Jeden z najlepších futbalistov sveta následne uviedol, že ako prvý sa to dozvedel dvanásťročný Cristiano Jr. Podľa jeho slov sa obaja rozplakali, keď svojmu synovi oznámil strašnú novinu.

Najmladším deťom, Eve, Mateovi (obaja 5) a Alane Martine (4) bolo náročnejšie vysvetliť, aká tragédia rodinu postihla. Trvalo týždeň, kým sa dozvedeli celú pravdu. "Pýtali sa ma, kde je to druhé dieťa. Po týždni som si povedal, že k nim budem úprimný. Povedal som im, že ich braček Angel odišiel do neba. Smrť môjho syna je tá najhoršia vec, čo sa mi stala od momentu, keď zomrel môj otec."