Šural tragicky zahynul 29. apríla 2019 pri autonehode počas pôsobenia v Turecku. Otec bývalého českého reprezentanta Josef sa so synovou smrťou stále nevie vysporiadať. „Žiadnemu rodičmi na svete by som takú tragédiu neprial. Zostala po ňom obrovská diera a hrozné prázdno,“ posťažoval sa v rozhovore pre český portál expres.cz.

Veľmi zvláštnym spôsobom sa však so smrťou manžela vysporiadala Denisa Šuralová. Tá len niekoľko dní od ročného výročia manželovej smrti priviedla na svet po dcérach Vanese Alex a Melisse Denise ďalšieho syna. Ak by ste však čakali, že to bol potomok bývalého českého reprezentanta, ste na veľkom omyle.

Denisa ho totiž splodila s českým podnikateľom Tomášom Horáčkom. Zarážajúce na tom pritom je, že sa to muselo udiať len niekoľko týždňov po Josefovej tragickej smrti. Pobúrilo to predovšetkým Šuralovho otca. „O tom tehotenstva sme sa bohužiaľ dozvedeli až z médií, čo je veľmi smutné. Bol to pre mňa obrovský šok a jedno veľké sklamanie!“ uviedol sklamane  Šural starší.  

Z tohto auta Josef Šural vypadol a tragicky zahynul
Z tohto auta Josef Šural vypadol a tragicky zahynul
Zdroj: AP

O tom, že si nevesta našla tak rýchlo po futbalistovej smrti nového muža, sa v rodine nehovorí. „Radšej sa o tom nebavíme. Všetci sme z toho tak nejako v šoku,“ pokračoval sklamaný otec. Ten je sklamaný aj z toho, že svoje vnúčatá takmer vôbec nevída. „Videli sme sa s nimi veľmi málo. Myslím, že babička, Pepova matka, dokonca vôbec. Dúfam, že sa to snáď do budúcnosti zlepší,“ verí Josef starší.

To, že otcovi bývalej hviezdy tureckého Alanyasporu nevestin nový partner nesadol je nad slnko jasné. Tlak mu však dvíhajú jeho vyjadrenia do médií. „Niektoré jeho výroky ma naozaj nadvihli. Najskôr sa nám pochválil tým, že Pepíka vôbec nepoznal, a potom si ho dovolí očierňovať tým, že po sebe zanechal dlhy. To je nehoráznosť. Pepa bol naopak veľmi zodpovedný a toto si teda nezaslúži!“ dodal rozhorčene na adresu kontrovorzného podnikateľa Tomáša Horáčka v rozhovore pre expres.cz.