Pozrite si pikantné FOTO Stochovej priateľky v GALÉRII

Stoch už v Česku pôsobil, zo Slavie Praha odišiel pred dvomi rokmi. Pôsobil v Grécku a Poľsku, dvakrát bol bez klubu. „Futbalovými kuloármi sa nieslo, že významnú rolu v čudnom prestupe do Grécka hrala Stochova sexi partnerka Paula. Medzi fanúšikmi sa šuškalo aj o tom, že ich vzťah prechádzal krízou a jediné, čo mohlo pomôcť, bol nový život v inej krajine,“ píše expres.cz.

Spomínaný portál sa po Stochovom prestupe do Liberca povenoval práve jeho sexi Paule. Slovenského reprezentanta vraj cez priateľku lákalo aj Turecko, kde už v minulosti pôsobil.

„Kým si Stoch usilovne hľadal angažmán, jeho sexi partnerka pridávala na instagram jednu pikantnú fotku za druhou. V komentároch pod fotkami jej posielali srdiečka futbaloví fanúšikovia z celého sveta. Napríklad tureckí fanúšikovia Fenerbahce Istanbul, kde v minulosti Stoch hrával, Paulu prosili, aby sa Miroslavom vrátili späť,“ píše expres.cz a cituje aj jedného z fanúšikov, ktorý Paule odkázal: „Vráť sa do Turecka, kráska.“

Stochova kráska sa na sociálnej sieti rada chváli pikantnými zábermi či fotkami z luxusných dovoleniek, v hlavnej úlohe bývajú jej veľké prsia a občas zhodí aj spodnú bielizeň či plavky. „Budú krásnej Paule, ktorá sa netají tým, že miluje luxus, stačiť prechádzky okolo Ještědu a namiesto opaľovania pri mori kúpanie v libereckom akvaparku?“ glosuje český portál.