Dvadsaťdeväťročný univerzál zažiaril v konferenčných predkolách Európskej ligy, keď skóroval doma proti Panathinaikosu a najmä v odvete proti Rakówu, keď v záverečných sekundách druhého predĺženia vystrelil Pusinkám postup do skupinovej fázy. Žiaľ, zo štyroch zo šiestich stretnutí s Klužou, Ballkaniou a Sivasporom ho vyradilo vážne zranenie krčnej chrbtice z domáceho súboja s kosovským klubom. V lige nazbieral bilanciu 5+4, pričom skóroval v oboch posledných derby.

"Cítim sa skvele, som veľmi šťastný, že som mohol predĺžiť zmluvu s takým skvelým klubom. Som šťastný a veľmi vďačný, že moje pôsobenie v Edene pokračuje. Čísla mohli byť lepšie, sezónu mi trochu naštrbilo zranenie. Hral som aj na obranných postoch, gólov nebolo toľko ako predtým. Nezabudol som ich však dávať, čo som v niektorých stretnutiach ukázal. Verím, že v novej sezóne sa bude dariť mne i tímu," povedal v rozhovore pre klubovú stránku Schranz.

Spolu so spoluhráčmi zdvihol 3. mája nad hlavu trofej pre víťaza MOL Cupu, čím získal svoju vôbec prvú trofej v červeno-bielom drese, celkovo druhú v kariére. "Víťazstvo v MOL Cupe ma veľmi potešilo. Všetci sme si to na Letnej užili. Fanúšikovia boli neuveriteľní, odvďačili sme sa im výkonom na ihrisku. Dúfam, že nasledujúce sezóny prinesú vždy aspoň jeden takýto moment." reagoval futbalista.