Za všetko hovorí jej mrazivá spoveď pre webový portál sparta.cz. Brunetka totiž v otvorenom rozhovore priznala, že v mladosti holdovala alkoholu, drogám a prepadla dokonca aj myšlienkam na samovraždu.

„Keď som bola na strednej škole, prechádzali sme si s otcom ťažkými časmi. Mali sme finančné problémy. Keď som mala štyri roky, zomrela mi mama a otca to dosť vzalo. Mala som veľké depresie,“ povedala na rovinu 25- ročná Američanka.

Mrazivá spoveď hviezdy českej Sparty: Prepadla alkoholu, drogám a chcela si siahnuť na život
Zdroj: youtube

Christina sa s kopiacimi problémami nevedela vyrovnať a svoj žiaľ začala utápať v alkohole. „Bolo mi 16, veľa som pila a brala drogy. Často som myslela na samovraždu. Keď ste tak extrémne dole a cítite, že váš život je k ničomu, že sa zmôžete len na každodenné užívanie drog, pitie alkoholu, tak vtedy si poviete, že by bolo lepšie nebyť nažive,“ opísala svoje temné obdobie americká strelkyňa.

Jej nočná mora sa však, našťastie, skončila v momente, keď sa rozhodla venovať futbalu. „Futbal ma dostal na dve univerzity. Dostala som sa do ligy, hrala v Nórsku a teraz som v Prahe. Keby ste mi pred 6-timi rokmi povedali, že budem hrať za Spartu Praha, povedala by som vám, že ste blázon“ uzavrela s úsmevom Burkenroad.

Mrazivá spoveď hviezdy českej Sparty: Prepadla alkoholu, drogám a chcela si siahnuť na život
Zdroj: Július Dubravay

Môže vás zaujímať:

Exkluzívna súťaž so Šport24.sk: Hraj o podpísané unikátne dresy Miroslava Šatana!

EXKLUZÍVNE Desivé detaily samovraždy Juraja Halenára († 35): Zabil sa až na druhý pokus

FOTO Horúca oslava Škriniarovej priateľky: Zhodila podprsenku a Taliani z nej šalejú