Ani ten však nie je na zahodenie! Ale teraz vážne, odohrať zápas proti Brazílii nie je dopriaté každému a v živote futbalistu je to výnimočná udalosť. O to väčší úspech to pre českú futbalovú federáciu znamená.

„Keď sa ma opýtali, čo by som povedal na to, že by sme mohli odohrať stretnutie proti Brazílii, hneď som povedal: „Jasné, berieme. Bola by to „pecka“. Potom sa viedli vyjednávania, či áno, či nie. Nakoniec sa to podarilo. Pre mňa samého je to obrovský okamih v mojej kariére,“ vyjadril sa tréner českej reprezentácie Jaroslav Šilhavý. „Brazília doma v Prahe, to bude obrovský zážitok. Navyše predtým hráme s Anglickom,“ dodal reprezentačný kouč.

Skvelý marketingový ťah FAČR pochválil aj kapitán českého národného tímu Bořek Dočkal. „Je to veľká udalosť pre český futbal. Pre hráčov aj pre fanúšikov, ktorí to budú vidieť na vlastné oči. Nikdy som nebol hráč, ktorý by si prial nejaký tím. Ale keby som si mal vysnívať dva zápasy, tak by to bolo zahrať si na Wembley a popasovať sa s Brazíliou. To, že sa nám to pošťastí v priebehu jedného zrazu je bonus,“ vyjadril sa Dočkal.

Tvrdé obvinenie Paula Scholesa: Mourinho sa nechal z United vyhodiť úmyselne, chcel zhrabnúť odstupné

Jozef Golonka o úspechoch maďarských tímov v našej lige: Treba zmeniť súťaž!

Barcelončania prekvapenie nepripustili a v španielskom pohári idú ďalej: Môžu ich však diskvalifikovať!