FOTO, ako to vyzeralo na krste Řepkovej knihy, nájdete TU!

Pre bývalého hráča West Hamu, Fiorentiny a Sparty Praha pritom nejde o prvú publikáciu. Řepka už napísal niekoľko kníh o svojej futbalovej kariére, no toto je, ako tvrdí, najosobnejšia spoveď, keďže je o jeho pobyte v českom väzení Bory. Podmienečne ho prepustili na slobodu 6. januára, počas jeho pobytu za mrežami sa dokonca objavili na verejnosti fotografie, ako pracuje v pekárni. 

Řepka ešte pred krstom knihy priznal, že mu dokonca radil neslávne známy Jiří Kajínek. „Hovoril, aby som bol pokojný a že keď to za mnou zacvakne, aby som všetko nechal za sebou, že ma čaká úplne iný život. Prostredie je tam zvláštne a s normálnym životom to nemá nič spoločné. Mal som sa vyvarovať toho, že nastúpim do väzenia a hneď začnem spomínať, čo bolo vonku - takto to nefunguje. Akonáhle sa brána zatvorí, je to brutálne,“ priznal pre sport.aktualne.cz.

Na krste sa to hemžilo známymi tvárami. Nechýbali športové hviezdy a legendy, ale tiež postavy spoločenského života. Řepkovi okrem priateľky Kateřiny Kristelovej robila spoločnosť aj najbližšia rodina. Bývalý futbalista podpisoval jeden výtlačok za druhým a staral sa o dobrú náladu. „Vo väzení som pochopil, že sa niečo stalo a povedal som si, že to už nechcem znova absolvovať. Preto teraz hovorím, že žijem čistý život bez viny,“ dodal futbalový rebel.