Jablonec vyhrával na ihrisku Karvinej 2:0, lenže na konci po dvoch góloch Hašu prišiel o tri body a musel sa uspokojiť s remízou. Ešte pred divokým záverom praskli nervy Petrovi Radovi, ktorému sa nepáčili komentáre z domácej lavičky o tom, že rozhodca nadržiava hosťom. Jeho hnev pocítil Juraj Jarábek. „Čo si to dovoľuješ, Slovák?“ kričal Rada smerom k slovenskému trénerovi.

Hlavný rozhodca pribehol ku koučovi hostí a dal mu žltú kartu. Následne dva góly domácich Radovi na pohode určite nepridali. „Nikoho som neurazil a odnesiem si to ja? Štve ma to, no svoju lavičku budem brániť vždy. Súperov tréner by si mal upokojiť asistentov,“ penil známy búrlivák a všetko korunoval slovami na adresu štvrtého rozhodcu: „Správal sa ako prasa!“

Samotný Jarábek si však zo slov svojho konkurenta ťažkú hlavu nerobil. „Petra si vážim ako hráča aj trénera, je to veľká osobnosť. Možno to bol taktický zámer, chceli sme ho rozhodiť a emócie k futbalu patria. Verím tomu, že nám to pomohlo,“ povedal bývalý tréner Trnavy či Zlatých Moraviec po remíze 2:2.