Svitková bola hosťom v diskusnej relácii televízie O2 TV Sport TIKI-TAKA. Futbalistka Slavie Praha okrem iného priznala, že je nezadaná, takže novému frajerovi by sa nebránila.

Ten však musí podľa slov Svitkovej splniť viaceré podmienky: „Mám rada športové postavy, nenávidím lenivých ľudí. Mám rada tetovania, taktiež musí mať rád psy. Ideálne keby to bol vysokoškolák. Jednoducho aby nebol debil,“ povedala otvorene futbalistka a vysokoškolská študentka Svitková.

Kateřina Svitková sa pochváli aj zábermi zo súkromia.
Kateřina Svitková sa pochváli aj zábermi zo súkromia.
Zdroj: instagram Kateřina Svitková

Momentálne žije so svojím psom a hrá za Slaviu Praha, futbalista či fanúšik konkurenčnej Sparty teda u nej nemá šancu. „Sparťan? Ani náhodou. Nechcela by som ani Nicolae Stanciua (momentálne hráč Slavie, predtým Sparty, pozn. red.). Oni sú tou Spartou poznamenaní. Sama však nie som úplne slávistka. Som Plzňáčka.“

Aby toho nebolo málo, Svitková sama vyzvala chlapov, nech jej napíšu na instagramový profil. „Som tam stále, píšte mi na Svitule10. Keď sa mi chlap bude páčiť, nebránim sa ničomu,“ dodala mladá česká reprezentantka, ktorá okrem futbalových fotiek na svoj profil pridáva aj zaujímavé zábery zo súkromia.

Svitková bola jedinou ženou v diváckej ankete FIFA o najkrajší gól sezóny 2018/2019. Nomináciu si vyslúžila parádnym gólom zo štvrťfinále Ligy majstrov do siete Bayernu Mníchov, keď sieť rozvlnila z 35 metrov.