Pozrite sa, čo robil Poór v Prahe, v GALÉRII

Ich cieľom nebola návšteva historických pamiatok, ale pražské ligové derby Sparty s Bohemians. A práve do hosťujúceho klubu v januári Vladimír Poór sponzorsky vstúpil a tak sa chcel na vlastné oči presvedčiť, ako si jeho nové ovečky budú počínať. Ešte pred zápasom stihol stretnutie s legendami klubu, Antonínom Panenkom a Karolom Dobiášom a pogratuloval im k ich životným jubileám.

Včera krátko pred trinástou hodinou pristál na pražskom letisku špeciál, na palube ktorého bol bývalý majiteľ Spartaka Trnava Vladimír Poór s manželkou Editou a bývalým reprezentačným trénerom Dušanom Galisom. Na letisku ich už čakal bývalý kouča a aj generálny manažér Pavel Hoftych, ktorý bol počas svojho pôsobenia na Slovensku pravou rukou šéfa Trnavy.

Bývalý majiteľ Trnavy Vladimír Poór preniesol biznis do Prahy: Máme dôkaz!
Zdroj: Július Dubravay

„Prišiel som si pozrieť derby a zároveň pogratulovať kamarátom, Tondovi a Karolkovi k ich nedávnym narodeninám,“ vyjadril sa exkluzívne pre Šport24.sk Vladimír Poór. Prvá cesta z letiska tak viedla do jednej z pražských reštaurácii, kde počas obeda vládla vynikajúca atmosféra, pričom aj hostia pri iných stoloch sa bavili na historkách bývalých skvelých futbalistov.

„Teraz vidíte, prečo som sa začal angažovať do Bohemky. Je to rodinný klub, so skvelými ľuďmi, pričom to tu všetko nie je iba o peniazoch,“ prezradil Vladimír Poór. To už však prichádzal čas zápasu a spoločnosť sa vydala na štadión. „Máme veľa zranených, ale netreba sa vzdávať. V kútiku duše verím, že by sme mohli uhrať remízu,“ tipoval bývalý šéf Spartaka a nezabudol dodať: „Pre mňa je včak Trnava navždy srdcovka." 

Ako trávil Poór deň v Prahe si pozrite TU!

Mohlo by vás zaujímať: 

FOTO Nečakaná dohra Vlhovej senzačnej medaily: Šok prišiel po pretekoch! 

FOTO Vlhová na ceremoniáli všetkých šokovala: Keď uvidíte, v čom prišla po medailu, odpadnete! 

Česi zúria a sú vytočení do nepríčetnosti: Ich najväčšou celebritou je slovenský športovec!