PRIŠLI VO VEĽKOM ŠTÝLE! AKO TO VYZERALO NA LETISKU PO PRÍCHODE BAZILEJA, SI POZRITE TU

Futbalisti popredného švajčiarskeho klubu budú chcieť už zajtra večer vyradiť Slovan z Európskej konferenčnej ligy. Do hlavného mesta prišli v skvelej nálade. Veľkú radosť spravili aj hŕstke čakajúcich fanúšikov, ktorým podpísali fotografie či obrazy. Kapitán Taulant Xhaka (32) dal jednému z nich kontakt a dohodli sa na stretnutí po zajtrajšom dueli. Na letisko Milana Rastislava Štefánika si našiel cestu aj starší pán, ktorý mal dokonca celú fotoknihu s fotografiami hráčov Bazileja a tí neváhali a ochotne mu ju celú podpísali.

Zverenci Heika Vogela (47) boli poriadne nabalení. Veci si niesli v luxusných taškách značky Louis Vuitton, ktorej cenovka sa pohybuje na viac ako 1100€.

Na záver všetkým vyrazil dych jeden z najskúsenejších hráčov švajčiarskeho celku. Súčasný strážca svätyne Bazileja a bývalý brankár Dortmundu Marvin Hitz (35) sa predviedol hodinkami luxusnej značky a z ich ceny sa vám zatočí hlava. To sú však len omrvinky oproti tomu, čo ukázal v Bazileji tréner bratislavského Slovana Vladimír Weiss st., ktorý predviedol klenot za 5-násobne vyššiu cenu. VIAC SI POZRITE TU!