Basaksehir si poradil na vlastnom trávniku s Manchestrom 2:1. Po zápase obletelo sociálne siete vyjadrenie, ktoré bolo pripísané práve Škrtelovi. Provokatívnym slovníkom mal vysmiať súpera.

„Je to naše prvé víťazstvo v Lige majstrov. Prajeme si, aby sme hrali proti Manchestru United každý týždeň,“ znelo Škrtelove hodnotenie, ktoré bleskovo obletelo sociálne siete a bavili sa na ňom najmä priaznivci odvekého rivala United Liverpoolu.

Malo to však jeden háčik, Škrtel nič podobné nepovedal. „Len aby sme si to ujasnili. Túto vetu, ktorá obieha sociálne siete, som nikdy nevyslovil! Po zápase som neposkytol žiadny rozhovor a všetky tieto správy sú nepravdivé. Rešpektujem každého súpera a som dostatočne skúsený na to, aby som vedel, že povedať niečo také nie je správne. Nikdy by som to neurobil,“ snažil sa Škrtel uviesť veci na pravú mieru.

Ani to však nestačilo, pretože nepravdivý výrok mal oveľa väčší zásah ako ten, ktorým ho Škrtel vysvetlil. Na instagrame si našiel nepríjemné prekvapenie – vulgárny odkaz od „fanúšika“, ktorý si na ňom vybil zlosť.

„Choď do p… Zomri, ty bastard, zmlátim ti celú rodinu. Nemôžem sa dočkať, kedy ťa dobijem,“ napísal Škrtelovi človek menom Mason Godsall, preklad je podstatne zjemňujúci, keďže pôvodná správa v angličtine obsahuje oveľa viac vulgarizmov a vyhrážok.

Slovenský obranca sa rozhodol podeliť so svojimi fanúšikmi na instagrame o správu, ktorú dostal a pridal stručnú otázku: „Čo si myslíte o tomto príspevku?“