VIDEO+FOTO Zozadu a za vlásky. Na Fellainim sa baví internet: Faul ako z kamasutry!

MANCHESTER – Stredajší šláger anglickej futbalovej Premier League medzi Manchestrom United a Arsenalom nemal víťaza. Rovnako ako góly v remízovom zápase (2:2) zaujala situácia z 87. minúty.

POZRITE SI VTIPY PO FELLAINIHO FAULE V GALÉRII TU

Šláger anglickej ligy sa blížil do samotného záveru a žiaden z tímov nechcel dopustiť, aby ten druhý strelil víťazný gól. A niektorí si v zastavení súpera pomáhali aj skutočne netradičnými spôsobmi. Hráč Manchestru United Marouane Fellaini, ktorý je známy svojimi tvrdými zákrokmi, sa dostal na ihrisko v 72. minúte a už o pätnásť minút na to sa opäť predviedol.

Záložníka Arsenalu Mattea Guendouziho sa rozhodol zastaviť naozaj kuriózne. Keďže za ním nestíhal, jednoducho ho stiahol za vlasy. Guendouzi má poriadne bujnú hrivu, takže zdrapnúť ho za vlasy nie je veľký problém.

Žeby mu Fellaini, ktorý nosil podobný účes dlhé roky a len prednedávnom sa ostrihal, závidel? Anglické médiá priniesli po zápase v ironických hodnoteniach aj túto teóriu. „Fellaini si uvedomil, že chce späť svoje vlasy,“ komentoval situáciu portál Talksport.com. „Ak nemôžem mať ja dlhé vlasy, tak nikto,“ pridal sa web 101greatgoals.com a tento moment sa stal terčom vtipných koláží.

Na sociálnych sieťach hneď po zápase fanúšikovia Arsenalu začali volať po dodatočnom treste pre Fellainiho a nešetrili ho ani futbalové osobnosti. „Bolo to od neho hlúpe a mohlo to zbytočne oslabiť jeho tím,“ reagoval bývalý anglický futbalista Danny Murphy.

Môže vás zaujímať:

Exkluzívna súťaž so Šport24.sk: Hraj o podpísané unikátne dresy Miroslava Šatana!

Sajfa si užíva Modričovo víťazstvo Zlatej Lopty: Ramos pobavil, Ronaldove sestry mu posielajú drsné odkazy

FOTO Šokujúce odhalenie, ktoré vás zarazí: Koľko zarobia futbalisti na Slovensku?

FOTO Unikli detaily z Ronaldovho análneho znásilňovania: Držala ma za penis a...