Mourinho, Potter, či Zidane: Kto sú TOP kandidáti na lavičku Chelsea uvidíte TU!

Kandidátov je hneď niekoľko. Na zozname potencionálnych kormídeľníkov klubu nájdeme niektoré prekvapivé mená, ako napríklad Zinedine Zidane, ktorý v minulosti odmietol Manchester United a do Anglicka ho to vzhľadom na jazykovú bariéru a cudziu krajinu neľáka. Vylúčiť sa dosť možno dá aj José Mourinho, ktorému sa v Ríme darí a je nepravdepodobné, že by nechal rozrobenú prácu pre klub, ktorý ho dvakrát vyhodil. Nepravdepodobný je aj príchod Diega Simeoneho, ktorý je viazaný v Atléticu.

Bez klubu sú momentálne jeho krajania Mauricio Pochettino a Marcelo Bielsa, prvý menovaný by zmysel dával, ligu pozná a je stále mladý a prespektívny. To sa nedá povedať o jeho krajanovi Marcelovi Bielsovi, ktorý by nebol dlhodobým riešením, skôr prechodnou možnosťou. 

Príde kúzelník Potter?

Najviac však v súvislosti s Blues rezonuje meno Grahama Pottera. Manažér Brightonu predvádza v malom klube z juhu Anglicka  výbornú prácu a to napriek obmedzeným možnostiam. Potter vyznáva progresívnu hernú fylozofiu, ktorá je navyše účinná a prináša ovocie. Aktuálny ročník začali jeho zverenci výborne a vedenie klubu by jeho odchod nieslo určite ťažko.  Podľa britských médii však dostal povolenie rokovať s Chelsea, ktorá je ochotná zaplatiť aj vysokú výstupnú klauzulu, ktorú ma Potter v zmluve.