Cristiano Ronaldo sa k červeným diablom vracia po dlhých dvanástich rokoch. Svoju bohatú kariéru odštartoval v Sportingu Lisabon, odtial zamieril na Old Trafford, v roku 2009 prestúpil do Realu Madrid odkial po deviatich rokoch odišiel do Juventusu, aby sa nakoniec zakotvil tam, kde ho fanúšikovia najviac milovali - späť na Britské ostrovy.

Za svoje výkony si Ronaldo počas kariéry zarobil na luxusný majetok a svoje financie ďalej rozširoval. Doteraz postavil hotely v rodnej Madeire, Madride, New Yorku, Marakeši, Paríži a v Lisabone. Svoje impérium plánuje naďalej rozširovať. V roku 2023 by sa mal otvoriť jeho siedmy hotel priamo v uliciach Manchestru, čím by napodobnil tzv. The Class of '92 (slávni futbalisti Manchestru United, ktorí sa dostali do prvého tímu pod Fergusonom), ktorí otvorili svoj hotel priamo na domácom štadióne "Red Devils".

Nová nehnuteľnosť, na ktorej 5-násobný držiteľ Zlatej lopty pracuje so skupinou Pestana bude mať 11 poschodí a celkovo 150 izieb pre hostí. Jeho podobizeň nájdete vo FOTOGALÉRII TU.