POZRITE SI PIKANTNÉ FOTO WALKEROVEJ PROSTITÚTKY V GALÉRII

Hoci Walker vyzýval ľudí v Anglicku, aby počas pandémie koronavírusu dodržiavali vládne nariadenie a zostali doma v izolácii, deň na to sa postaral o poriadnu aféru. Do svojho domu si aj s kamarátom pozval dve prostitútky a strávil s nimi noc.

Podľa denníka The Sun, ktorý priniesol pikantné zábery jednej z prostitútok, prišli ženy do Walkerovho domu v utorok o pol jedenástej večer a opustili ho v stredu o druhej ráno. Walker mal za ich služby zaplatiť 2200 libier.

„Šéf agentúry, pre ktorú pracujem, mi napísal, že vysoko postavený klient hľadá niekoho na úrovni. Zobrala som si taxík a prišla na adresu, ktorú mi dali. Tam ma vyzdvihol šofér a zobral ma až k Walkerovmu apartmánu, vyzdvihol ma jeho kamarát, v aute bolo ďalšie dievča,“ povedala spomínanému denníku Louise.

Obranca Manchestru City sa podľa nej snažil najskôr utajiť svoju identitu, myslela si, že sa volá Kai. Keď šla na cigaretu na balkón, druhá spoločníčka jej prezradila, že ide o futbalistu. „Nevedela som v tom čase, kto to je, ale urobila som si zopár fotiek. Je to však poriadny pokrytec. Na jednej strane si pozýva domov neznáme ženy na sex, na druhej dáva ľuďom lekciu, ako zostať v bezpečí.“

Walker sexuálnou párty porušil povinnú izoláciu a nariadenie o obmedzení sociálnych kontaktov. Hoci na druhý deň sa verejne ospravedlnil, nevyhne sa trestu zo strany klubu.

Toto však nie je prvý škandál futbalového obrancu. S detskou láskou Annie Kilnerovou má tri deti, po desaťročnom vzťahu sa s ňou rozišiel. Vo februári sa prevalilo, že Walker bude už štvornásobným otcom. Štvrté dieťa však nečaká s Annie, ale s britskou televíznou osobnosťou Lauryn Goodmanovou, ktorá všetko priznala a spustila hotové zemetrasenie. Walker zakončil sériu škandálov pred pár dňami divokou párty s prostitútkami. Ktovie, s čím príde nabudúce...

Známa modelka prerušila SuperBowl. Potom si užívala na párty: