Tieto prestupové špekulácie však rázne odmietol charizmatický tréner „červených diablov“ Ole Gunnar Solskjaer. Minulá sezóna sa Manchestru United vôbec nevydarila. Slávny anglický klub skončil až na šiestom mieste tabuľky, čo znamená absenciu v novej sezóny Ligy Majstrov. Manchester sa tak predstaví „len“ v skupinovej fáze Európskej ligy.

Fanúšikovia i samotné vedenie klubu veria, že po neúspešnej sezóne príde k zlepšeniu herného prejavu a hlavne postavenia v tabuľke. Letná príprava sa doposiaľ niesla v znamení tradičných prestupových špekulácií, ktoré sa týkali najmä Paula Pogbu a belgického útočníka Romelua Lukaku. Druhý menovaný sa spájal najmä s letným prestupom do Interu Miláno.

Tréner Solskjaer ale tieto správy rázne poprel. „Pokiaľ viem, žiadne ponuky na hráčov nie sú. Sme Manchester United a nemusíme nikoho predávať,“ povedal nórsky tréner a doplnil. „O Paula som nemal nikdy obavy. Tvrdo pracuje a je profesionál, ale stále sa ma dokola pýtate na jeho odchod. Nemôžem stále hovoriť len o tom, čo niekedy povedali Paul spolu s jeho agentom. Stále mu do konca zmluvy zostávajú ešte dva roky a hrá fantasticky. Nie je dôvod niečo meniť,“ okomentoval Solskjaer celú situáciu.

Manchester United v tomto prestupovom okne do svojho tímu priviedol zatiaľ dve nové akvizície. Talentovaného stredopoliara Daniela Jamesa zo Swansea a pravého obrancu Aarona Wan-Bissaku z Crystal Palace.