Pozrite si FOTO z Rodákovej dovolenky so sexi priateľkou v GALÉRII

Marek sa postavil do brány proti Írom aj vďaka výbornej forme, ktorú nadobudol v Anglicku. Rodák bol jednou z najdôležitejších osôb pri postupe Fulhamu do najvyššej anglickej súťaže. Skvelú sezónu zakončil vychytaným víťazstvom vo Wembley proti Brendfordu. „Chalupári“ po triumfe 2:1 postúpili medzi elitu. Nádejný slovenský brankár za skvelé výkony vďačí aj sexi priateľke. „Áno, určite je priateľka jedna z osôb, ktorá pri mne stála a psychicky mi veľmi počas sezóny pomáhala. Taktiež rodina,“ prezradil pre portál Šport24.sk.

S Noémi tvoria pár už niekoľko mesiacov. Svoju lásku si dokonca do Londýna nasťahoval na stálo. „Pár tvoríme od októbra. V Londýne žijeme už spolu. Nie však dlho, lebo priateľka mala ešte donedávna robotu doma na Slovensku. To sa však zmenilo a momentálne je už v Anglicku so mnou,“ pokračoval spokojne. Kto vie, možno je krásna blondínka tá pravá a tak padla aj otázka na svadbu. „Tak nad tým momentálne určite nerozmýšľam,“ zdôraznil Rodák s úsmevom na perách.

Brankár Fulhamu sa po náročnej sezóne rozhodol, že si konečne poriadne vyfúkne. S priateľkou a blízkymi kamarátmi sa vybral na dovolenku na more. „Rozhodli sme sa ísť na dovolenku do Chorvátska. Chodíme po ostrovčekoch na lodi. Na nej si užívame voľno s priateľkou aj s mojimi kamarátmi z detstva, s ktorými som začal hrať futbal. Budeme tam do soboty a potom sa chystám na Slovensko,“ odhalil rodený Košičan.

Nevie sa dočkať Premier League

Jedna z najlepších líg sveta odštartuje 12. septembra. To aj za účasti Fulhamu, ktorému postupu do Premier League výrazne pomohol náš brankár Marek Rodák, ktorý podával famózne výkony. „Teším sa na atmosféru v Premier League. Podľa mňa je to najlepšia liga sveta a veľké zápasy budú určite vzrušujúce,“ povedal nadšene.

Zábery z lode odhalili, že si to Rodák aj s partiou poriadne užívajú. Poriadne sa vybláznili na vodných skútroch, ale radosť im urobila aj malá súťaž skokov do vody z paluby lode. Zahanbiť sa nenechala ani Noémi Kovácsová, ktorá zverejnila niekoľko pikantných záberov. „Myslím si, že aj takéto veci treba vyskúšať. Zároveň sa dá pri tom dobre oddýchnuť a vyčistiť si hlavu. Každý športovec podľa mňa skúša niečo iné a mňa baví toto,“ dodal Marek Rodák.

POZRITE SI DOKONALÉ TELO RODÁKOVEJ FRAJERKY A TO, AKO SA BLÁZNILI NA LODI V CHORVÁSTKU