Horúce FOTO manželky Mahreza nájdete TU!

Manželstvo Mahreza je v troskách a podľa britských médií by malo dôjsť k rozvodu už čoskoro. Zatiaľ čo šikovný krídelník robí radosť fanúšikom Manchestru City na trávniku, jeho už čoskoro bývalá manželka vyrába jeden škandál za druhým. Denník The Sun ju už dokonca pomenoval Covidiot za to, ako porušuje nariadenia spojené s pandémiou a z koronavírusu si zjavne ťažkú hlavu nerobí.

Rita sa pred pár dňami verejne pochválila tým, že dostala od polície pokutu, ktorá vbehla na nelegálnu párty a všetkých jej účastníkov potrestala. Kráska s kyprými tvarmi si večierok zjavne užívala plnými dúškami, to však nebolo všetko. Dvojnásobná matka sa najnovšie pochválila nákupom v potravinách. Vraj chcela pripraviť jedlo pre svojho otca, no počas nákupu si dala dole rúško z tváre, čo je vo Veľkej Británii takisto zakázané.

Kráska si z porušovania vládnych nariadení veľké starosti očividne nerobí a aby toho nebolo málo, najnovšie sa pokúša preraziť aj na známej platforme, kde uverejňujete svoje polonahé fotografie či videá a fanúšikovia vám za to ešte platia. Manželku hviezdneho futbalistu s obrovskými prsami môžete sledovať mesačne už za 9 eur mesačne. O tom, že sexi Rita má čím zaujať, sa môžete presvedčiť TU!