FOTO Haalanda a jeho krásnej polovičky nájdete TU!

Nórsky bombardér je známy tým, že si svoje súkromie chráni, no tentoraz neušiel pozornosti fotografov počas dovolenky v Španielsku. Haaland vlastní v Marbelle vilu a v známom letovisku mu robí spoločnosť aj krásna tmavovláska, ktorá je podľa denníka The Sun jeho utajovanou priateľkou. Isabel Haugseng Johansenová vyrastala rovnako ako útočník v nórskom mestečku Bryne a poznajú sa prakticky odmalička.

Aj Isabel sa počas dospievania venovala futbalu a dnes ešte stále iba 18-ročná priateľka najlepšieho strelca anglickej Premier Leauge pracuje údajne v miestnom obchodnom dome. Keď sa dala dokopy s Haalandom, radšej si zmazala účty na sociálnych sieťach. Samotný futbalista pritom v minulosti viackrát vtipkoval, že za priateľku považuje svojich spoluhráčov a po zápasoch, v ktorých strelí hetrik, spáva v posteli s loptami.

Podľa fotografií z Marbelly je však jasné, že medzi Haalandom a krásnou Isabel je len niečo viac ako dlhoročné priateľstvo. „V Bryne ju všetci poznajú aj vďaka tomu, aká je krásna a s Erlingom sa poznajú už roky. Hoci sa to nezdá, je to citlivý chlapec a dáva to zmysel, že sa dal dokopy s dievčaťom z rodného mesta, ktoré pozná veľmi dlho,“ povedal The Sun nemenovaný zdroj. Ich spoločné FOTO nájdete TU!