PIKANTNÉ ZÁBERY MANŽELKY ANGLICKEJ FUTBALOVEJ LEGENDY NÁJDETE VO FOTOGALÉRII

Niekdajší vynikajúci obranca to v doterajšom živote nemal ľahké. Po tom, čo mu pred piatimi rokmi zomrela prvá manželka na rakovinu, ostal na výchovu ich troch detí – Lorenza, Tate a Niu úplne sám. Obdobie po jej smrti označil za najhoršie vo svojom živote, z psychického dna sa snažil odraziť aj pomocou alkoholu. Dokonca, ako sám povedal, viackrát uvažoval aj o samovražde.

Po troch rokoch sa však vo Ferdinandovom živote začalo blýskať na lepšie časy. Náruč plnú lásky našiel u novej priateľky Kate Wrightovej, ktorá sa okrem iného preslávila aj účinkovaním v televíznej reality šou. Po pár mesiacoch nasledovala svadba, no ani s ňou nemá v súčasnosti na ružiach ustlané.

V priebehu uplynulých týždňov totiž Kate absolvovala s Riovými deťmi z prvého manželstva niekoľko nepríjemných rozhovorov o sexe. „Tie rozhovory mali trochu grafickú podobu. V jednom z nich mi deti povedali, že nebudem mať sex počas karantény, pokiaľ ony budú doma. Tým pádom my to vychádza najskôr niekedy v októbri, a to som oznámila aj Riovi,“ zakončila s úsmevom 29-ročná sexica.