FOTO Vardyho s manželkou počas dovolenky nájdete TU!

Vardymu to páli nielen na ihrisku, ale aj v súkromí, pretože s manželkou Rebekah vychovávajú dokopy šesť detí, pričom tri sú z ich predošlých vzťahov a ďalších troch potomkov sa im podarilo splodiť spoločne. Naposledy sa ich rodina rozrástla na začiatku tohto roka o dcérku Oliviu Grace. Manželia teraz vyrazili na obľúbený španielsky ostrov Formentera, kde trávia dovolenku na luxusnej jachte. 

Spoločnosť im okrem niekoľkých detí robia aj blízki priatelia a futbalista Leicestru si užíva voľno naplno. Okrem vyvaľovania sa na slnku sa vybláznil v mori, venoval sa svojej polovičke a popri nežnostiach nezabúdal ani na pitný režim, keď paparazzi zachytili v jeho ruke plechovku piva. To však nebolo všetko a Vardy ukázal, že je aj pozorný manžel.

Jeho polovička sa totiž rozhodla, že si taktiež užije more a z lode niekoľkokrát skočila do vody šípku. Keď sa Rebekah vybláznila, kanonier s čuchom na góly už čakal s hadicou v ruke a následne na ňu spustil prúd, aby z nej zmyl soľ z morskej vody. Vardy tak ukázal, že je zohratý nielen na ihrisku so svojimi spoluhráčmi, ale aj v súkromí so svojou manželkou, ktorá vyzerá výborne aj po piatich pôrodoch, keďže jedného z ich šiestich potomkov má útočník z predošlého vzťahu.