Hviezdny futbalista bol pred pôsobením na Etihad Stadium podľa slov Rity skromný človek, ktorý bol nohami na zemi, no prestup z Leicestru ku "Cityzens" Mahreza premenil na úplne iného človeka. "Ten Riyad, ktorého som spoznala nepil a nechodil na párty, bol to človek pri zemi. Dnes je to úplne naopak, nezastaví sa, som sklamaná, ako to celé dopadlo," prehlásila v rozhovore pre The Sun 29-ročná kráska.

Páru sa v rokoch 2015 a 2016 narodili dcéry a všetko vyzeralo ako z rozprávky: "Chceli sme byť spolu navždy. Boli sme normálni manželia, on hral futbal, ja som sa starala o deti, no jeho prestup všetko zmenil," pokračovala.

Celé leto sa hovorilo aj o tom, že do kádra Manchestru City pribudne ďalšia hviezdna posila. Guardiola a spol. sa usilovali počas letného prestupového obdobia o Harryho Kanea, ktorý sa však nakoniec rozhodol zotrvať v Tottenhame Hotspurs: "Manželka Harryho má šťastie, že jej muž chcel nakoniec zostať v Tottenhame. Prestup do Manchestru City mení ľudí a pochováva vzťahy," dodala pre The Sun známa influencerka, modelka a speváčka.