Podľa zdroja sú "červení diabli" blízko k podpisu zmluvy s Dánom, no ten váha s podpisom zmluvy, pretože chce vidieť, akú prestupovú politiku bude Manchester presadzovať toto leto. Plat futbalistu v prípade prestupu do United by mal byť približne 8,3 milióna eur ročne.

Britské médiá už skôr napísali, že Eriksen zvažuje dve možnosti pokračovania v kariére. Ísť do Manchestru United, alebo pokračovať v Brentforde. Tridsaťročný stredopoliar odohral v minulej sezóne za Brentford 11 zápasov v Premier League, strelil jeden gól a pridal tri asistencie. V súčasnosti je voľný hráč.

Oba Manchestre chcú Gnabryho

Manchester City a Manchester United sa podľa denníka The Sun zaujímajú o nemeckého futbalistu Sergea Gnabryho z Bayernu Mníchov. Podľa zdroja si chce Bayern ponechať útočníka vo svojom kádri, ale je pripravený zvážiť jeho predaj, ak dostane hodnotnú ponuku.

Oba kluby z Manchestru už údajne monitorujú situáciu okolo hráčovej zmluvy. Aktuálny kontrakt 26-ročného futbalistu s Bavormi platí do leta 2023. Gnabry odohral v minulej sezóne v Bundeslige 34 zápasov, v ktorých strelil 14 gólov a pridal päť asistencií.