Podarilo sa vám po tvrdom boji postúpiť do Premier League. Ako to celé vnímate s krátkym odstupom? 

- Ešte si ani poriadne neuvedomujem, čo sme dosiahli, ale určite to príde. Samozrejme, hodnotím to len pozitívne, pretože sa nám podarila krásna vec. V podstate sme splnili cieľ, ktorý sme si dali na začiatku sezóny. 

Oslavy zrejme aj kvôli opatreniam s koronavírusom nemohli byť také bujaré. 

- Tak ako ste povedali, oslavy boli veľmi limitované. Po zápase sme ostali na hoteli, kde sme oslavovali do rána a v stredu sme si boli ešte sadnúť v meste s chlapcami. Bolo to v rámci možností. 

Samotný duel ste vyhrali 2:1 po predĺžení, pričom prvý gól ste dali až v 105. minúte po chybe brankára hostí, ktorý zle vyhodnotil štandardnú situáciu. Ako ste to videli vy?

- Áno, bola to chyba brankára, pretože stál veľmi vysoko. Urobil niekoľko krokov dopredu a potom sa už nestihol vrátiť, čo si náš Bryan všimol a využil to. Ich brankár už nemal jeho strelu šancu stihnúť.

Zrejme ste dostali desiatky gratulácií. Blahoželal vám aj Martin Dúbravka, keďže budete od novej sezóny dvaja slovenskí brankári v Premier League?

- Gratulácií bolo strašne veľa, na mnohé som ešte ani nestihol poodpisovať. A áno, písal mi aj Martin, čiže od neho ma to určite veľmi teší.

Sezónu ovplyvnil koronavírus a niekoľko mesiacov sa nehralo. Nebáli ste sa, že súťaž zrušia a z boja o postup tak nebude nič?

- Ani nie, pretože aj keby sa nedohralo, tak by postupovali prvé tri mužstvá a my sme boli vtedy akurát tretí, čiže by sme postúpili priamo.

Sľúbilo vám vedenie aj nejaké prémie za postup?

- Jasné, prémie budú, takže niečo určite dostaneme.