Brankár červených diablov Lee Grant vytiahol zaujímavú príhodu z tímu. Keď vraj v piatok večer hráči United videli v jedálni, čo má na tanieri Ronaldo, nenabrali odvahu zobrať si dezert, ktorý si zvyčajne doprajú. Portugalčan je známy svojou vzorovou životosprávou a jedálničkom, na tanieri mal podľa Granta quinou, avokádo a pár varených vajec.

Deeney chápe, že Ronaldovi spoluhráči oželeli dezert, keď zbadali jeho menu. „V skutočnosti, keby som Ronalda videl jesť konské lajno pred zápasom, jedol by som ho tiež. Každý vie, že Ronaldo sa o seba dobre stará. Videli sme to, keď po góle za Portugalsko Írsku vyzliekol dres. Ako profesionálni futbalisti nie sme v zlej forme, ale na jeho sixpack na bruchu každý žiarlil,“ glosuje Deeney vo svojom komentári pre anglický denník The Sun.

Ronaldo má 36 rokov, ale po fyzickej stránke sa o ňom hovorí, že má prakticky oveľa menej, takže nečudo, že mnohí futbalisti napodobňujú jeho spôsoby a rituály. „Keď sa Ronaldo stane vaším spoluhráčom, nepredstavujete si, že by ste mohli byť taký dobrý ako on, ale ste svedkami jeho profesionality zblízka a chcete napodobniť všetko, čo robí on, aby ste zo seba dostali maximum. Ak Ronaldo príde na tréning o ôsmej ráno, bol by som tam vtedy aj ja. Ak odíde o siedmej večer, tiež by som vtedy odchádzal. V šatni United je niekoľko veľkých mien, ale Ronaldo je elita všetkých elít,“ dodal anglický útočník.