Kto nahradil Saganovi Katku? Dozviete sa v GALÉRII

Sagan šokoval celé Slovensko po 11. etape Tour de France, keď na sociálnej sieti oznámil krach manželstva s Katarínou. S odstupom času priznal, čo ho prinútilo oznámiť to v strede slávnych cyklistických pretekov. „Slovenskí novinári začali o mne a Katke šíriť polemiku o tom, že sa naše manželstvo rozpa. Chcel som, aby sa to všetko vyriešilo súkromne. Môj súkromný život nezasahoval do toho, čo som robil v pretekoch ako cyklista. Tieto dve veci jednoducho nemali nič spoločné,“ prezradil v rozhovore pre hln.be.

Podľa vlastných slov Sagana príliš netrápili špekulácie o jeho rozchode. Zle to údajne znášala práve Katarína. Rodený Žilinčan si pritom neodpustil slovný atak na slovenských novinárov. Začali publikovať ho*ná. Nezaujímalo ma to, ale pre Katku to nebolo zábavné. Máme syna. Pre jeho budúcnosť nebolo dobré, čo sa písalo. Preto som sa rozhodol zverejniť, že je koniec nášho vzťahu. Polemika sa čoskoro skončila,“ pokračoval svojrázne.

Vyšiel s pravdou von. Peter Sagan otvorene prehovoril: Kto nahradil manželku Katarínu?
Zdroj: Július Dubravay

Napriek tomu, že ich spoločné životy sa rozdelili, stále ostali dobrými priateľmi a syn Marlon je pre nich prvoradý. Trojnásobný majster svetapre belgický HLN.be. odhalil, prečo synčekovi s manželkou nevybrali slovenské meno.

Nie je to slovenské meno, to je pravda. Pomyslel som si na Marlona BrandaRozmýšľal som aj nad menom Don, ale to meno sa Katke nepáčilo. Marlon sa páčil mne a aj jej, tak sme vybrali toto meno,“ zakončil držiteľ šiestich zelených dresov z Tour de France Peter Sagan, ktorý zároveň doplnil, s kým trávil koniec starého a začiatok nového roka. Katka to totiž nebola, keďže sa zdržiavala doma na Slovensku.

Kto nahradil Saganovi Katku? Dozviete sa v GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať 

Cibulková na fiasko z Australie zabúdala po svojom: Fú, Domča, kam si sa to teraz vybrala?:

Legendárny Jágr to s návratom na ľad myslí vážne: To, dokedy chce hrať vás odrovná!

FOTO Tenisti sa na Australian Open poriadne odviazali: Striptíz priamo na kurte!

Skvelá správa pre slovenský tenis: Dominika CIbulková sa vracia!