Informovala o tom stránka domova, ktorá priniesla fotografie zo Saganovej návštevy na obecnom úrade. „Že príde Peťo Sagan, sme nevedeli. Bolo to spontánne. Boli sme takí zaskočení, že sme začali tlieskať. Bol spontánny, spolu sme si aj zaspievali,“ povedala pre myzilina.sme.sk Emília Tulcová.

u>Čo sa dialo pri nečakanom stretnutí Saganových rodičov? Presvedčte sa v GALÉRII TU</u

Sagan sa stretol aj so starostom obce Viliamom Mrázikom, s ktorým sa bavil o športe a cyklotrasách, ktoré v regióne chýbajú. „Zavolala mi pani riaditeľka sociálneho zariadenia, že je u nich Peter, aby som ho prišiel pozdraviť. Ja so ho pozval k nám. Nie kvôli sebe, ale kvôli ľuďom, ktorí tu boli na posedení,“ povedal starosta a naznačil, že Peter prišiel do Tepličky nad Váhom neohlásene.

Saganov otec sa už niekoľko rokov stretáva s blondínou Alenou.
Saganov otec sa už niekoľko rokov stretáva s blondínou Alenou.
Zdroj: Michal Smrčok

Na obecný úrad, kde mali seniori posedenie po kladení vencov a spomienkovom stretnutí pri príležitosti oslobodenia obce, prišiel Peter aj so svojím otcom Ľubomírom. Ten sa podľa našich informácií už niekoľko rokov stretáva s blondínou Alenkou (45).

Už na Detskej tour Petra Sagana sa dvojica objavila bok po boku, zatiaľ čo pani Helena stála sama niekoľko metrov od nich. Aj pri stretnutí Petra s mamou bola pani Helena poriadne napätá. Teraz prišlo k ďalšiemu nečakanému stretnutiu Petrových rodičov na obecnom úrade.