Penzión sa nachádza v pokojnej prímestskej štvrti Medzihradné, vzdialenej len 1 200 metrov od historického centra Dolného Kubína. Ponúka hosťom moderné ubytovanie, pričom všetky apartmány sú ladené do béžových tónov a sú zariadené nábytkom z tmavého dreva. Majú priestrannú obývaciu izbu so satelitnou TV, kuchynku s jedálenským kútom a kúpeľňu so sprchovacím kútom. „Náš penzión Vám ponúka jedinečné ubytovanie na Orave v priestranných, moderne zariadených apartmánoch, z ktorých vyžaruje zmysel pre detail a cit,“ stojí na oficiálnej stránke rodinného penziónu ešte stále pravoplatnej manželky slovenského cyklistu Petra Sagana.

ZÁBERY z rodinného penziónu Saganovej manželky si pozrite v GALÉRII

Reštaurácia penziónu sa podľa našich informácii špecializuje na zdravé jedlá. Hostia majú možnosť konzultácií na tému zdravého životného štýlu a stravovania. V bare si môžu vychutnať pohár francúzskeho vína alebo šálku bio čaju. Hostia môžu oddychovať aj v spoločenskej miestnosti s krbom. Na požiadanie vám v penzióne zabezpečia masážne procedúry. „U nás sa môžete nechať rozmaznávať vo vyhrievanej jacuzzi, s teplotou 38°C, ktorá je priamo pod hviezdnym nebom a len pre Vás. Môžete si tak naplno užiť jedinečnú romantickú atmosféru. Okrem iného vám poskytne masáž celého tela pomocou vodných trysiek, uvoľní pohybové ústrojenstvo. Stres a napätie z hektických dní pomôže uvoľniť aj pohárik dobrého prosecca a celkovo vám tak pobyt v súkromnej jacuzzi podporí tvorbu endorfínov, ktoré navodia pocit šťastia a pokoja,“ píše sa ďalej na stránke penziónu.

Cena za apartmán sa pohybuje od 149 do 199 eur na noc v závislosti od ročného obdobia. Podľa našich informácii si penzión v lete užíva plnými dúškami aj Saganov trojročný syn Marlon. „Jazdí tu na bicykli ako šinter, je na ňom vidieť , že zdedil gény po otcovi. Keď sa pustí dole kopcom, pokojne to na jeho konci ubrzdí nohami,“ povedal nám s úsmevom priamo pred penziónom jeden z domácich obyvateľov.