Jazdec stajne Bora – Hangsrohe nahral video počas cesty autobusom na ďalšiu etapu slávnych pretekov. „Prečo som takú smutnú novinku pustil von počas Tour de France? Musím povedať, nemal som to za potreby a nechcel som to púšťať. Nejaký dobrák napísal anonymný list, v ktoromsi vymyslel príbeh o tom, prečo sa rozvádzame. Na základe toho, že išli novinári otravovať moju a Katkinu rodinu,“ povedal na úvod Sagan.

Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou naberá grády: Začala sa drsná bitka o milióny. O TOTO všetko ho môže pripraviť!

„Neviem od koho je ten list a celý list je vymyslený. Všetci sa toho chytajú a píšu o tom ako najväčšiu novinku na Slovensku. Môj privátny život je môj privátny život. Nemám za potreby, aby sa niekto do toho staral. Keď sa ide o moju kariéru, tak to je v poriadku, ale súkromie by sme si mali strážiť. Bol by som rád, keby sa s tým skončilo, pretože to len robí zlú atmosféru,“ pokračoval rodák zo Žiliny.

„Ako som povedal v mojom vyjadrení, rozchádzame sa s Katkou v dobrom a musíme ochrániť Marlona, aby sme mu pomohli vyrásť v tom najlepšom smere. Ak si chcú novinári vymyslieť ďalšie články a nemajú na to žiadne dôkazy, tak sa môžeme baviť aj súdnou cestou. Všetko toto robím preto, aby som ochránil Katku a malého Marlona. Neprajem si, aby sa otravovalo moje okolie a našich rodín,“ dodal Sagana a uzavrel: „Nie je za našim rozchodom žiadna iná žena. Ďakujem za pochopenie a dúfam, že to dobre dopadne.“

VIDEO Peter Sagan po rozchode s manželkou prvýkrát prehovoril: Prečo som to pustil von?

Mohlo by vás zaujímať:

EXKLUZÍVNE FOTO Sagana po prevalení jeho rozchodu s manželkou: Prvá reakcia Petra!

FOTO ako dôkaz: Medzi Saganovcami to škrípala už pred pár mesiacmi! Zábery z Vatikánu hovoria jasnou rečou

FOTO Sagan v cieli 12. etapy Tour de France šokoval: Peter, veď to s Katkou je ešte čerstvé!