Útok na výnimočný rekord

Peter Sagan sa zúčastní už ôsmej Tour de France v neprerušenej sérii. Na konci pretekov si dosiaľ odnášal z Paríža šesť zelených dresov pre víťaza bodovacej súťaže. Ak sa 29-ročnej cyklistickej hviezde podarí získať aj siedme víťazstvo, definitívne prepíše dejiny a stane sa najúspešnejším jazdcom v histórii týchto pretekov. Okrem Sagana má šesť zelených dresov na konte aj Nemec Erik Zabel, ktorý ich získal v rokoch 1996 až 2001. Náš tip: Na triumf Sagana v bodovačke je vypísaný kurz 1,4. Ak ale hľadáte nejaký vyšší, stavte si s kurzom 3,6 na to, že si na seba aspoň raz oblečie žltý dres pre lídra pretekov. Každý novoregistrovaný hráč môže k tomu dostať od Fortuny aj bonus 20 eur k prvej stávke. A to rozhodne poteší!

Nebyť tej krivdy...

Ak by Sagan v roku 2017 nebol obeťou kontroverznej diskvalifikácie, mohol mať na konte o jeden zelený dres navyše. Vtedy však musel z Tour odstúpiť po 4. etape, ako sa neskôr ukázalo, neprávom. Tomu sa už ale Sagan nechce venovať. Pred štartom vo Francúzsku absolvoval aj Majstrovstvá Slovenska, na ktorých nemal víťazné ambície a k výhre pomohol bratovi Jurajovi. „Myslím si, že s aktuálnou formou môžem byť spokojný,“ priznal Sagan. Pre fanúšikov je to pred kráľovskými pretekmi ten najlepší možný odkaz.

Náš tip: Myslíte si, že sa Tourminátor okrem zisku zeleného dresu dostane v celkovej klasifikácii do TOP 40? Stavte si so stávkou bez rizika až do výšky 30 eur a získajte vďaka kurzu 5 až 150 eur. Ak by to nevyšlo, nič sa nedeje – Fortuna vám váš vklad vráti a vy si môžete staviť znovu.

Konkurenti sa chystajú na boj

Aj vy sa už tešíte na špurtérske dojazdy etáp? Netreba zabúdať na Saganových súperov. Tým najväčším by mal byť Talian Elia Viviani, ktorý svoju silu ukázal aj na pretekoch Okolo Švajčiarska a Tourminátora v priamom súboji dvakrát zdolal. O triumfy bude určite bojovať aj Caleb Ewan, Michael Matthews, Dylan Groenewegen, Greg van Avermaet, či už tradične André Greipel. Zabudnúť však môžeme na súboje s veľkým rivalom Markom Cavendishom. Toho tím Dimension Data vynechal zo zostavy. Od jeho debutu v roku 2007 to je prvýkrát, čo nepocestuje na Tour de France.

Náš tip: Sagan je v koncovkách etáp jednoznačný favorit. Minulý rok ovládol rovno tri a teraz sa pokúsi o minimálne rovnaký výsledok. Stavte si vo Fortune s kurzom 3,3 na to, že aj v roku 2019 ovládne aspoň tri etapy a využite bonus 20 eur k prvej stávke.

Nečakaný lazaret favoritov

Také niečo nebýva zvykom! Na štart Tour de France sa z rôznych dôvodov nepostaví druhý, tretí a štvrtý muž celkového poradia z minulého roka. Tom Dumoulin si na Giro d'Italia vážne zranil koleno, štvornásobný šampión Chris Froome si na pretekoch Critérium du Dauphiné zlomil stehno, lakeť, rebrá a šokujúco nebude bojovať o popredné miesta ani Slovinec Primož Roglič, ktorého tím vynechal z nominácie. Prvenstvo síce bude obhajovať Geraint Thomas, ale ten mal nedávno na pretekoch Okolo Švajčiarska vážny pád a jeho forma je veľmi otázna.

Náš tip: Možno konečne nastal čas kolumbijského vrchára Naira Quintanu. Ak veríte v jeho premiérový triumf, stavte si bez rizika až do výšky 30 eur. Na váš účet môže vďaka kurzu 15 pribudnúť až 450 eur. Keby to aj nevyšlo, Fortuna vám vklad vráti a vy máte šancu staviť si znovu.

Stavte si na Sagana a vyhrajte!

Aj vy chcete prežívať Tour de France ešte intenzívnejšie? Teraz na to máte ideálnu príležitosť. Využite zaujímavú ponuku Fortuny a stavte si na triumf Petra Sagana, počet jeho víťazných etáp, celkového víťaza či kráľa bodovacej alebo vrchárskej súťaže. Pre každého novoregistrovaného hráča je pripravený lákavý bonus – stávka bez rizika až do výšky 30 eur alebo bonus 20 eur k prvej stávke. Stačí si len vybrať! Navyše máte k dispozícii aj mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej si môžete pozrieť všetky podrobné štatistiky, analýzy a staviť si môžete, nech ste kdekoľvek. Chcem si staviť na Tour de France

Chcem si staviť na Tour de France