Zdá sa, že vzťah prominentného párika svetoznámeho športovca s finalistkou slovenskej Miss, je v kríze nejaký čas. „Nežijú spolu už dlhší čas,“ potvrdil nám zdroj z okolia blízkemu Petrovi Saganovi. Aj preto sa Katarína neobjavila na tohtoročnej Tour de France a tiež už pár týždňov nedal Peter žiadnu spoločnú fotku na svoje konto na sociálnych sieťach. Práve na facebooku oznámil celému svetu, že sa s partnerkou rozchádzajú po necelých troch rokoch manželstva.

Prišlo to ako blesk z jasného neba: Peter Sagan sa rozišiel s manželkou Katkou!

„Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme ako pár skončili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie,“ napísal Sagan v strede večer. Krach spoločného žitia neodvrátilo ani to, že majú deväťmesačného synčeka Marlona. „Naším spoločným zameraním bude teraz Marlon. Budeme robiť všetko preto, aby sme mu poskytli prostredie pre jeho výchovu a budeme naďalej milujúcimi rodičmi, ktorých potrebuje,“ dodal Sagan.

Podľa tohto vyjadrenia to vyzerá, že sa pár dohodne na všetkých otázkach ohľadom rozchodu v tichosti a pokoji. Lenže, nie je to až také ružové. V hre je totiž boj o poriadny balík. Veď Sagan je so šiestimi miliónmi ročne najlepšie zarábajúcim cyklistom planéty. K tomu treba pridať ešte honosný majetok, ktorý bude predmetom delenia. A práve tu nastáva problém.

Príbeh stroskotanej lásky Saganovcov vo FOTO: Od náhody až po šokujúci koniec v tom najlepšom!

„Nie je to žiadny pokojný rozchod. Dokonca sa už začali deliť aj majetky, čiže to vôbec nie je ideálne,“ prezradil nám človek z okolia nášho cyklistu, ktorý nechce byť menovaný. Pokiaľ dvojica nespísala pred sobášom predmanželskú zmluvu, podľa slovenských zákonov by sa všetko, čo za čas spolužitia nadobudli, rozdelilo na dve rovnaké časti. Práve toto môže byť veľkým problémom, o ktorom hovorí náš zdroj.

Saganovci sa brali 11. novembra 2015, čiže to je dátum, odkedy začína obdobie „sporu“. Peter vtedy bral 4,5 milióna eur za rok a v posledných dvoch sezónach dokonca až 6 miliónov. Už pri súčte týchto troch čiastok ide o obrovský balík peňazí! To však nie je konečná suma, pretože ďalšie milióny si rodák zo Žiliny zarobí na reklamách, čiže výsledná čiastka je minimálne 20 miliónov!

EXKLUZÍVNE Saganov rozchod s manželkou šokoval cyklistický svet: Môže za to táto žena?

Práve zisky z reklamy tvoria značný príjem. Počas kontraktu s Telekomom sa do jeho aktivít zapájala aj Katka, ktorá bola do kampane tiež zapojená a účinkovala vo viacerých reklamných spotoch. Sagan má dlhodobú spoluprácu ešte s automobilkou Citroen, výrobcom bicyklov Specialized, je tvárou Bory, ktorá vyrába varné dosky a odsávače pary. Má dohodu s Tacxom, firme vyrábajúcej cyklistické potreby. Netreba zabudnúť na spoluprácu so Sunrootom, ktorý vyrába potraviny s tominaburom a patrí to Katkinej rodine.

Aký majetok si môžu Saganovci deliť, si môžete pozrieť TU!

Za tieto peniaze si manželia zaobstarali rezidenciu v podobe štvorizbového bytu v Monaku, ktorého cena sa pohybuje do desiatich miliónov eur. Peter má ešte na Slovensku vilu a tiež má prsty v kúpe honosného sídla, ktorý ma síce pod palcom jeho otec Ľubomír, no peniaze mu mal požičať práve Peter. Okrem toho má v garáži na mieru upravený Dodge Charger z roku 1970 alebo športové Porsche.

Saganove bohatsvo

plat v roku 2016 – 4,5 milióna eur
plat v roku 2017 – 6 miliónov eur
plat v roku 2018 – 6 miliónov eur
štvorizbový byt v Monaku – 6,5 – 10 miliónov eur
podiel na zámku v Závodí – 1,5 milióna eur
luxusná vila v Žiline – 300 – tisíc eur
športiak Dodge na zákazku – 275 - tisíc eur
Porsche 911 – 75 – tisíc eur
reklamy 2016-2018 - 2,5 milióna eur

EXKLUZÍVNE FOTO Sagana po prevalení jeho rozchodu s manželkou: Prvá reakcia Petra!

Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou naberá grády: Začala sa drsná bitka o milióny. O TOTO všetko ho môže pripraviť!
Zdroj: Martin Domok