Prišlo to ako blesk z jasného neba. Tourminátor po jedenástej etape „starej dámy“ vydal šokujúce vyhlásenie ohľadom života s manželkou Katkou. „Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme ako pár skončili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie,“ zverejnil na sociálnych sieťach s odkazom, že situáciu nebude už komentovať.

FOTO Aj toto je dôkaz o tom, že Sagan už dlhšie netvorí pár s manželkou Katkou: Užíva si prítomnosť krásnych žien!

O pár dni sa však k všetkému vrátil a fanúšikom vysvetľoval, prečo sa rozhodol zverejniť smutnú správu zo súkromia v polovici najdôležitejších pretekov sezóny. „A nie je za tým iná žena,“ utvrdzoval svojich priaznivcov.

FOTO Zábery ktoré vám televízie neukážu. Po heroickom výkone Saganove brutálne muky v cieli. TOTO sa nemalo stať

Po skončení Tour a po zdvihnutím šiestej trofeje za víťazstvo v bodovacej súťaži zhodnotil svoje vystúpenie vo Francúzsku a spomenul aj dopad manželskej krízy na jeho pretekanie. „Správa o rozchode vyšla až po tom, ako sme si s Katarínou povedali, ako to je. Ťažké chvíle sme si už prežili predtým, preto ma to neovplyvnilo,“ povedal Sagan pre RTVS.

Aké miliónové majetky si budú deliť Saganovci v prípade rozvodu, si môžete pozrieť TU!

Zdá sa teda, že rozchod trojnásobného majstra sveta s bývalou misskou nie je až takou čerstvou vecou, ako by sa mohlo zdať. Problémy v manželstve vedia zamávať so psychikou aj tých najsilnejších športovcov. Peter na Tour jazdil ako keby prežíval aj v súkromí najkrajšie dni života.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Z rozchodu Sagana si strieľa internet: Tieto podarené vtipy vám urobia skvelý deň!

PRVÉ FOTO manželky Sagana po krachu manželstva: Pozrite, čo robí Katka, kým Peter drie na bicykli!

EXKLUZÍVNE FOTO Sagan to na konci Tour de France poriadne rozbalil: Peter v cieli striekal ako divý!