Posledné mesiace prechádza rodina Saganovcov búrlivým obdobím v rodinných vzťahoch. Mamu Helenu umiestnili do domova pre seniorov, Peter počas Tour de France musel vysvetľovať krízu v manželstve a otec Ľubomír zas svoju známosť i nevlastného i syna s druhou ženou. Náplasťou na to všetko je aspoň šiesty zelený dres na „starej dáme“ trojnásobného majstra sveta.

PRVÉ FOTO manželky Sagana po krachu manželstva: Pozrite, čo robí Katka, kým Peter drie na bicykli!

Sagan aj napriek ťažkému obdobiu to všetko so zaťatými zubami zvládol a v Paríži získal už šiestu trofej za víťazstvo v bodovacej súťaži. „Je to pre mňa obrovská radosť sa už šiestykrát obliecť do zeleného dresu na Elyzejských poliach. Sú to neskutočné pocity, najmä po štyroch veľmi náročných dňoch po mojom páde. Bolo to ťažké, ale zvládol som to!“ povedal po pretekoch v cieli.

Christian sa celý čas držal svojho otca.
Christian sa celý čas držal svojho otca.
Zdroj: Martin Domok

Počas Tour ho nesprevádzala budúca bývala manželka ani brat Juraj, ale ako sme zvyknutí otec Ľubomír. Ten si však odskočil domov a alpskú i pyrenejskú časť absolvoval Sagan bez neho. Vrátil sa až na veľké finále do Paríža a nebol sám. Spoločnosť mu robil aj jeho nemanželský syn Christián, ktorý žije spolu s mamou Adrianou v Nórsku a na Slovensko chodí len na školské preskúšanie sa.

EXKLUZÍVNE FOTO Dráma pred štartom poslednej etapy Tour: Peter Sagan takmer nestihol štart!

V cieli na slávnej ulici Champs-Élysées sa obaja zvítali so slovenským hrdinom. Otec Petra vyobjímal, no jeho nevlastný brat oblečený v dúhovom drese a šiltovke Saganovho tímu Bora-hansgrohe sa trochu hanbil. Všetko z neho opadlo, keď si s Petrom tľapli rukami a vyobjímali sa. Malý Christián pri tom zo svojho staršieho brata nedokázal spustiť oči.

Zábery Sagana so svojím mladším nevlastným bratom si môžete pozrieť TU!

Sagan senior po prevalení aféry svojho nemanželského syna neskrýva. Okrem Tour de France sa Christian pohyboval aj v okolí tímu počas júnových spojených majstrovstiev Česka a Slovenska. Ľubomír sa aspoň takto snaží dohnať čas so svojim synom, ktorý vyrastá bez otca na severe Európy. „Tak vám poviem, dcéra je rada, že je odtiaľto preč. Nechce mať s tým nič spoločné a treba to tak brať,“ povedala nám babka Christiána v máji.

FOTO Sagan po dojazde do cieľa Tour de France neveril vlastným očiam: Čakal ho tam nevlastný brat!

Mohlo by vás zaujímať:

EXKLUZÍVNE FOTO Sagan to na konci Tour de France poriadne rozbalil: Peter v cieli striekal ako divý!

FOTO Slávna pornoherečka trpí! Po hokejovom zápase musí ísť na operáciu: Puk jej doriadil TIETO božské prsia!

FOTO Futbalová legenda vyrazila na dovolenku s manželkou: Fuu, táto že má päťdesiatku na krku?