Sagan si zelený dres pohodlne ustrážil. Po odstúpení dvoch jeho veľkých konkurentov Fernanda Gaviriu a Andého Greipela narástol jeho náskok v boji o zelený dres na 210 bodov. „Mali sme za sebou dva náročné dni, kde sme zakaždým nastúpali okolo 4-tisíc výškových metrov. Dnes to bolo vyše 5-tisíc a etapa bola veľmi dlhá. Bolo to teda veľmi náročné a veľa ľudí to bolelo,“ prezradil po pretekoch pre Šport24.sk

Rozchod Sagana rozdelil Slovensko: Fanúšikovia mu za to poriadne nakladajú!

Všetci však netrpezlivo očakávali či sa hviezdny Tourminátor vyjadrí o krachu manželstva. To sa ale nestalo a Sagan zdôraznil aj pre zahraničné média, že sa odmieta vyjadrovať o oznámení konca jeho manželstva s ešte stále právoplatnou manželkou Katarínou.

My sme sa ho však napriek tomu chceli s touto chúlostivou témou osloviť. Jeho manažér Gabriel Uboldi nám však povedal veľmi jasne, ako sa veci majú. “Peter mi v súkromnom rozhovore povedal, že mám upozorniť všetky média, aby sa ho na to nepýtali žiadnu otázku o jeho manželstve, pretože ihneď odíde. Nemá k tomu viac čo povedať. S Katkou majú stále dobrý vzťah, ale už je to iné,” povedal pre Šport24.sk.

Ženy v okolí Tourminátora vycítili, že Peter po stredajšom vyhlásení pochováva svoj vzťah a vyštartovali po ňom ako pes po údenom. Každá s nim chcel mať fotografiu, či prehodiť slovo. Najviac pozornosti sa nakoniec ušlo hosteskám, ktoré Sagana obliekali do zeleného dresu. V zákulisí im venoval niekoľkominútový odľahčený rozhovor s úsmevom od ucha k ucho, ako keby ani nikdy nemal vzťah so svojou manželkou Katkou a ešte pred pár mesiacmi životnou láskou. Zvýšenú pozornosť venoval aj ženským fanúšičkam v cieli. To však nebolo všetko. Trojnásobného majstra sveta si odchytili policajti. 

Čo stváral Peter Sagan po dojazde do cieľa s fanúšičkami i hosteskami si môžete pozrieť TU!

Mohlo by vás zaujímať:

EXKLUZÍVNE FOTO Sagana po prevalení jeho rozchodu s manželkou: Prvá reakcia Petra!

Príbeh stroskotanej lásky Saganovcov vo FOTO: Od náhody až po šokujúci koniec v tom najlepšom!

EXKLUZÍVNE Saganov rozchod s manželkou šokoval cyklistický svet: Môže za to táto žena?

FOTO Sagan v cieli 12. etapy Tour de France šokoval: Peter, veď to s Katkou je ešte čerstvé!
Zdroj: Martin Domok