Sexi zábery Marion Rousseovej si môžete pozrieť TU!

Marion Rousseová dokazuje, že v mužskej cyklistike je aj miesto pre ženy. Ako prvá žena v 107. ročnej histórii Tour de France komentovala preteky. A nie hocijako. V téme sa nestrácala, pridala ženský šarm a niekoľko zákulisných informácii z pelotónu najslávnejších cyklistických pretekov dvíhalo Francúzom obočie. Počas etáp sa prihovára divákom národnej televízie a po nej sa mení na fundovanú odborníčku programu Velo Club.

Rousseová sa vo svojej úlohe cíti príjemne, pretože miluje bicyklovanie a cyklistiku. Už ako 6-ročná preteká na slávnom velodrome v Roubaix. Gény zdedila pravdepodobne po otcovi, ktorý bol profesionálny cyklista, ale zo svojej dcéry nechcel mať pretekárku. „Myslel si, že je to pre mňa príliš nebezpečné. Nakoniec mi veľmi pomohol a stal sa mojim trénerom,“ povedala Rousseová.

V roku 2018 sa Rousseová v Roubaix vyfotila aj s Petrom Saganom.
V roku 2018 sa Rousseová v Roubaix vyfotila aj s Petrom Saganom.
Zdroj: Instagram

Marion sa zlepšovala z koníčka sa stalo niečo viac.  Po štúdiu sa stala poloprofesionálkou a v roku 2012 dokonca vyhrala francúzsky šampionát. O dva roky neskôr, keď mala 24, ukončila kariéru. „Ráno som odtrénovala a potom išla do práce. V konečnom dôsledku som nemala poriadne čas ani na jedno ani na druhé,“ vysvetlila šokujúci koniec kariéry. Začala sa sústrediť na televíznu kariéru. Pracovala pre Eurosport a privyrábala si dokonca aj ako pódiové dievča pri pretekoch.

 

V roku 2014 sa Marion oženila s francúzskou cyklistickou hviezdou Tony Gallopinom. Ihneď sa vo Francúzsku stali športovým párom číslo 1. O tri rok neskôr je popularita Rousseovej v nebeských výškach. Pred rokom a pol sa však od Gallopina odsťahovala a našla si druhého cyklistu – Juliana Allaphilipa, ktorý si aj tento rok obliekol žltý dres pre vedúceho pretekára „starej dámy“. „Milujem jeho energiu, pokoru a otvorenosť,“ vyhlásila Rousseová.

Šarmantná komentátorka Marion Rousseová randí s cyklistom Julianom Allaphilippom.
Šarmantná komentátorka Marion Rousseová randí s cyklistom Julianom Allaphilippom.
Zdroj: Instagram

Moderátorka musela za to odolávať drsným útokom na sociálnych sieťach a aj v médiách. Sama však neprilievala olej do ohňa v tejto vojne. „To, že som jeho priateľka, mi uľahčuje, ale aj komplikuje prácu. Snažím sa byť čo najprofesionálnejšia, vysvetlila. A čo na ňu hovorí najväčšia hviezda francúzskej cyklistiky? „marion je veľmi rozkošná, podporuje ma a povzbudzuje,“ povedal Alaphilippe.

Sexi zábery Marion si môžete pozrieť TU!