Sarah a Wout sa poznajú už od škôlky, no ešte aj počas školských čias sa iba obchádzali. Dokopy sa dali až neskôr, aby sa po niekoľkých rokoch randenia stali z nich v roku 2018 manželia.

Zábery manželky najväčšej hviezdy Tour de France, si pozrite v GALÉRII!

Ľudia z ich okolia tvrdia, že majú dokonalý vzťah. Sarah má ako bývalá športovkyňa, ktorá sa venovala cyklistike a basketbalu, pochopenie pre dlhé odlúčenia svojho manžela od rodiny a keď to už nemôže doma bez neho vydržať, robí mu na pretekoch spoločnosť. Tak je tomu aj na tohtoročnej Tour de France, kde na svojho drahého čaká aj s ich poldruharočným synom Georgesom po každej etape v cieli, čo vraj viacerým jeho spolujazdcom z tímu nie je príliš pochuti.

Hoci má van Aert v holandskom tíme Jumbo-Visma kráľovský plat (2,2 milióny eur), manželia sú aktívni aj na inom poli. Pred pár dňami získali menšinový podiel v antverpskej realitnej spoločnosti Heylen Vastgoed, ktorá je na trhu už od roku 2005. Ich investícia by mala umožniť spoločnosti, ktorá má v súčasnosti 17 pobočiek a 150 zamestnancov, expandovať po celom Flámsku. Jej vlaňajší obrat bol približne 16 miliónov eur.

V súkromí sa sympatická Sarah stará o Wouta ako v bavlnke. Ten si pochvaľuje najmä jej kuchyňu, pričom obaja majú najradšej taliansku. „Spôsob, akým Sarah varí jedlo, je jedinečný, pretože nikdy nedodržiava recept a veľa experimentuje. Rada skúša nové nápady, a to mi vyhovuje,“ povedal pred časom v jednom z rozhovorov van Aert, ktorý na tohtoročnej Tour nemá zatiaľ takmer žiadnu konkurenciu a právom nosí na sebe žltý dres pre najlepšieho pretekára.  Obrovskú radosť má z toho aj jeho manželka, ktorej zábery z tohtoročnej Tour si pozrite TU!