„Je to určite veľkým prekvapením. Z toho však vyplýva, že je normálny človek. To sa v životoch dvoch ľudí jednoducho stáva,“ zdôveril sa priaznivec spod Tatier pre Šport24.sk pred začiatkom 13. etapy.

Odkaz právnika Petrovi Saganovi: Marlonovu postieľku nedostaneš!

Ďalší fanúšik, ktorý prišiel podporiť nášho jazdca priamo na Tour de France je podobného názoru. Z rozchodu 3 roky od svadby Saganovcov je v miernom šoku a nechcel tomu ani spočiatku veriť. „Keď už je to oficiálne a Peter to dokonca sám potvrdil, tak je to pre mňa veľkým prekvapením. Mám však taký pocit, že v živote sa dejú aj horšie veci. Sú manželstvá, ktoré vydržia a sú manželstvá, ktoré nevydržia. Prišlo to ale veľmi rýchlo a neočakávane a obom držím palce,“ zhodnotil.

EXKLUZÍVNE Saganov rozchod presiahol už hranice Slovenska: Reakcie z Francúzska vás šokujú!

Odkaz právnika Petrovi Saganovi: Marlonovu postieľku nedostaneš!

Podobného názoru je aj Saganova fanúšička Tatiana. Tá to berie ako zlý vtip. „Nechcela som tomu ani uveriť. Veď vyzerali takí šťastní. Stále tomu nerozumiem. Nuž, ale nedá sa nič robiť a život prináša aj takéto situácie,“ povedala Tatiana smutne.

Táto chúlostivá téma nie je na pretrase len na Slovensku. Na štarte 13. etapy sme zastihli aj českého fanúšika trojnásobného majstra sveta. „Myslel som si, že je s manželkou úplne v pohode a preto ma to veľmi prekvapilo. Veľmi kvitoval, že sa mu narodil syn Marlon. Ako aj keď jazdí, tak sa javí, že je úplne v pohode. Aj keď pre neho to musí byť teraz ťažké, riešiť rodinné problémy v takej záťaži,“ prezradil český priaznivec Jozef.

Mohlo by vás zaujímať:

VIDEO Peter Sagan po rozchode s manželkou prvýkrát prehovoril: Prečo som to pustil von?

FOTO ako dôkaz: Medzi Saganovcami to škrípala už pred pár mesiacmi! Zábery z Vatikánu hovoria jasnou rečou

FOTO Sagan v cieli 12. etapy Tour de France šokoval: Peter, veď to s Katkou je ešte čerstvé!