Rodinu nedokázal po kope udržať ani 9-mesačný synček Marlonko, ktorý prišiel na svet v októbri 2017. „Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme ako pár skončili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie,“ znejú prve vety Saganovho vyhlásenia na Facebooku.

FOTO Panika v Saganovom tíme. Keď sa tam zjavila táto modelka, aj Petrovi spadla sánka: Preboha, veď to je ONA!

Ako sa však často hovorí, jablko nepadá ďaleko od stromu. Pred pár mesiacmi sa prevalila aféra jeho otca s blondínkou Alenkou, ktorej Sagan senior kurizuje, kým jeho zákonitá manželka pani Helenka už niekoľko mesiacov žije v domove dôchodcov. Ďalší škandál prišiel o pár týždňov na to, keď sa podarilo vypátrať, že Peter má aj nevlastného brata. Potatil sa teda trojnásobný majster sveta?

Peter Sagan sa ani nie po troch rokoch od svadby rozchádza s manželkou Katkou.
Peter Sagan sa ani nie po troch rokoch od svadby rozchádza s manželkou Katkou.
Zdroj: Michal Smrčok

Nič tomu doteraz nenasvedčovalo, aj keď pri jeho zárobkoch či celosvetovej sláve mu ženy určite skáču samé do postele. Tourminátor však žije, aspoň navonok, usporiadaným rodinným životom. „Obdivujem Katku, ako to všetko s našim synom zvláda aj bezo mňa. Marlon je sila, ktorá ma tlačí vpred počas pretekov,“ opakoval v posledných mesiacoch veľmi často rodák zo Žiliny.

Prišlo to ako blesk z jasného neba: Peter Sagan sa rozišiel s manželkou Katkou!

Pred pár dňami sme však na Tour de France pri tímovom autobuse Saganovej stajne Bora-hansgrohe stretli usmievavú Nemku Lindu Odehovú. Dotetovaná sporoodetá blondínka pútala pozornosť nielen fanúšikov, ale aj samotných cyklistov. „Čakám na Petra,“ prezradila nám. Hneď ako Sagan vyšiel z karavanu, tak sa na neho zavesila a nepustila ho na trať, kým s ňou neprehodil pár slov a nevyfotografoval. Nakoniec ho aj čakala v cieli deviatej etapy, v ktorej Sagan nakoniec skončil na piatom mieste. A špekulácie o tajnom romániku boli hneď na svete.

Takto fandí Marlon Sagan otcovi na Tour de France.
Takto fandí Marlon Sagan otcovi na Tour de France.
Zdroj: instagram

Nám sa podarilo s extravagantnou milovníčkou cyklistiky skontaktovať. „S Petrom sa poznáme od čias, keď sme spolupracovali ešte v jeho bývalom tíme Tinkoff. Vždy sa rada s ním stretnem na Tour,“ opísala nám známosť so Saganom. Linda však Sagana už na Tour nesprevádza a smutnú správu o rozpade jeho manželstva sa dozvedela doma. „Som už v Nemecku. Celý Petrov rozchod s manželkou je smutný,“ okomentovala Odehová šokujúce novinky.

Zábery extravagantnej Saganovej známosti si môžete pozrieť TU!

Aj keď sa v diskusiách rieši, prečo Saganovi manželstvo prestalo voňať už po 34 mesiacoch, tak treba uznať, že načasovanie tejto správy prišlo asi v najmenej vhodnú chvíľu. Práve teraz je Peter na očiach celému svetu, keď sa snaží vybojovať šieste zelené tričko na Tour de France.

EXKLUZÍVNE Saganov rozchod s manželkou šokoval cyklistický svet: Môže za to táto žena?

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Drsná 9. etapa na Tour de France: Pri týchto záberoch na cyklistov sa tlačia slzy do očí!

FOTO Odhalené bradavky, sexi hostesky, zničení cyklisti: TOP momenty 11. etapy, ktoré vám televízia neukázala

FOTO Peter Sagan nás pustil do svojho súkromia: Po etapách oddychuje v luxuse za 100-tisíc!