Zábery Sagana len pár hodín po prevalení jeho rozchodu s manželkou si môžete pozrieť TU!

„Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme ako pár skončili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie,“ znejú prvé vety Saganovho vyhlásenia na Facebooku.

EXKLUZÍVNE Saganov rozchod s manželkou šokoval cyklistický svet: Môže za to táto žena?

Aj keď sa v diskusiách rieši, prečo Saganovi manželstvo prestalo voňať už po 34 mesiacoch, tak treba uznať, že načasovanie tejto správy prišlo asi v najmenej vhodnú chvíľu. Práve teraz je Peter na očiach celému svetu, keď sa snaží vybojovať šieste zelené tričko na Tour de France.

Našim redaktorom sa podarilo zachytiť Sagana na Tour de France a jeho prvé reakcie po noci, počas ktorej oznámil svetu smutnú správu. Aj keď sa o kríze v jeho manželstve šepká už pár týždňov, tak s kožou na trh vyšiel Peter len teraz v strede „starej dámy“.

Príbeh stroskotanej lásky Saganovcov vo FOTO: Od náhody až po šokujúci koniec v tom najlepšom!

Ráno po tomto vyhlásení muselo byť pre Petra veľmi ťažké a určite ani veľa toho nenaspal. Možno aj práve preto mal na tvári čierne okuliare a skrýval nevyspaté oči. Smerom k tímovému autobusu sa pohyboval pomalším krokom ako zvyčajne. Uvidíme, ako to bude vyzerať na trati 12. etapy, keďže cyklistov čaká tretia alpská etapa. Dúfajme, že Sagana nepostihne rovnaký osud, ako jeho súperov Cavendisha s Kittelom, ktorí neprišli do cieľa jedenástej etapy v stanovenom limite a na Tour de France 2018 skončili.

Zábery Sagana len pár hodín po prevalení jeho rozchodu s manželkou si môžete pozrieť TU!

Mohlo by vás zaujímať:

Prišlo to ako blesk z jasného neba: Peter Sagan sa rozišiel s manželkou Katkou!

FOTO Odhalené bradavky, sexi hostesky, zničení cyklisti: TOP momenty 11. etapy, ktoré vám televízia neukázala

FOTO Peter Sagan nás pustil do svojho súkromia: Po etapách oddychuje v luxuse za 100-tisíc!

EXKLUZÍVNE FOTO Sagana po prevalení jeho rozchodu s manželkou: Prvá reakcia Petra!
Zdroj: Martin Domok